Nauka języka polskiego - przedszkole

Nauka podstaw języka polskiego jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Squla to nowatorskie spojrzenie na naukę, gwarantujące dobrą zabawę i rozwój każdego dziecka. Nasza platforma edukacyjna oferuje tysiące zadań, gier i quizów wprowadzających do świata bohaterów literackich, pierwszych wyrazów i liter. Twoje dziecko poprzez zabawę pozna podstawowe zasady pisowni i czytania, co świetnie przygotuje je do dalszej kariery edukacyjnej. Squla wykorzystuje dobrodziejstwa najnowszej technologii, dzięki czemu dostępna jest na komputerach, tabletach i telefonach. Od teraz nauka jest zawsze pod ręką. Dodatkową motywacją są nagrody. Dzieciaki dostają punkty za dobrze wykonane zadania, które mogą wymienić na fantastyczne prezenty.

Kup teraz

Nauka języka polskiego od podstaw!

Język polski dla przedszkolaków w 100% odpowiada programowi nauczania, który proponuje MEN i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-5. W tym okresie maluchy najłatwiej przyswajają wiedzę i tworzą nowe nawyki, dlatego jest to najlepszy czas na naukę. Squla zapewnia im potrzeby materiał edukacyjny przedłożony w formie ciekawej i angażującej zabawy, co kształtuje u nich pożądany nawyk systematycznej nauki i opóźnionej gratyfikacji. Tak przygotowani do dalszej edukacji z pewnością odniosą sukces w szkolnych ławkach. Język polski dla dzieci w przedszkolu to masa zabawnych i ciekawych zadań, które pomogą maluchom zrozumieć, jak działa nasz język oraz jak się nim poprawnie posługiwać.

Gry z języka polskiego dla przedszkolaków to idealny sposób na efektywne spędzanie wolnego czasu. Od teraz czas spędzony przez twoje dziecko przed ekranem monitora nie będzie zmarnowany. Dodatkową zaletą korzystania ze Squli jest fakt, że dzieci szybciej zaczną posługiwać się komputerem. Z nami twoja pociecha szybko pozna kluczowe pojęcia, nauczy się rozpoznawać kolory i literki oraz nazywać różne przedmioty. Ponadto zacznie odróżniać liczbę pojedynczą od liczby mnogiej. Interaktywne gry i zadania wskażą im różnicę między literkami drukowanymi a małymi.

Kup teraz

Squla łączy naukę i technologię!

Nauka języka polskiego dla przedszkolaka to świetna zabawa. Angażujące zadania rozbudzą jego ciekawość, co zaowocuje w przyszłości. Jak wiadomo, ciekawość jest niezbędnym czynnikiem wpływającym na chęć poszerzania wiedzy, dlatego tak ważne jest, aby treści zadań były interesujące dla dzieci. Squla to gwarancja sukcesu w szkole. Liczne gry w przyjemny sposób pozwalają zdobyć, utrwalić i usystematyzować wiedzę. Dokładnie poznane podstawy języka polskiego pozwolą zaowocować humanistycznymi pasjami. Nasza platforma edukacyjna zapewni pełen rozwój wszystkich maluchów. Nauka z nami to czysta przyjemność.

Dodatkową motywacją dla waszych pociech są nagrody. Każde zadanie ma określoną liczbę punktów, które po zsumowaniu można wymienić na atrakcyjne nagrody, takie jak bilety do kina czy bony zakupowe. Nic tak nie zmotywuje do nauki jak darmowy film czy prezent ze znanej sieci sklepów edukacyjnych EMPiK, oferującej bogaty zasób książek i gier dla najmłodszych. System nagród pozytywnie wpływa na rozwój dzieci i kształtuje dobre nawyki. Dzięki temu same przekonują się, że warto się uczyć.
Interaktywne zadania mogą być łatwo monitorowane przez nauczycieli i rodziców, którzy mogą śledzić postępy dzieci i dostosowywać tok nauki czy powtarzania zdobytej wiedzy względem ich dotychczasowych dokonań. To sprawia, że Squla to nie tylko świetne narzędzie dla przedszkolaków, ale również dla ich rodziców i pedagogów.

Kup teraz

Poznaj program nauki języka polskiego ze Squlą w przedszkolu

Mówię poprawnie 
1.1 Pytam i odpowiadam ***
1.2 Pytam i odpowiadam ****
1.3 Pytam i odpowiadam *****
1.4 Na, pod, przed… ***
1.5 Na, pod, przed… ****
1.6 Na, pod, przed… *****
1.7 Opisuję ***
1.8 Opisuję ****
1.9 Opisuję *****

Poznaję nowe słowa 
2.1 W domu
2.2 Na ulicy

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka jezyka polskiego może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę matematyki w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!