Nauka języka polskiego - zerówka

Język polski towarzyszy nam od najmłodszych lat, dlatego warto prawidłowo się go uczyć już od podstaw. Squla umożliwia maluchom rozwijanie tej umiejętności od wczesnych lat dziecięcych, kiedy młode umysły chłoną wiedzę jak gąbka. W tym okresie dzieci uczą się najszybciej i z łatwością przyswajają nową wiedzę, dlatego warto dać im solidne podstawy. Język polski zerówka przygotowany został dla dzieci w wieku 6 lat, które dopiero wkraczają na ścieżkę edukacyjną. Squla dba o to, aby ta droga nie kojarzyła im się z nauką, lecz z zabawą, dzięki czemu chętniej będą się uczyć, lepiej opanują materiał i osiągną wyższe wyniki w szkole.

Kup teraz

Nauka języka polskiego od podstaw!

Gry z języka polskiego dla zerówki to tysiące godzin świetnej zabawy. Cały materiał jest w 100% zgodny z programem nauczania MEN i świetnie przygotowuje dzieciaki do dalszej nauki w wyższych klasach. Dodatkową motywacją są nagrody, a wiadomo, że nikt tak nie lubi prezentów jak nasze maluchy. Język polski dla zerówki online dostępny jest na komputerach, tabletach oraz telefonach. Wykorzystując najnowszą technologię, pozwala na zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności w domu i w szkole.

Język polski dla dzieci gry online są połączeniem nauki i zabawy. Dzięki temu dzieciaki szybko i przyjemnie uczą się nowych rzeczy i poznają sekrety poprawnej pisowni i coraz szybszego czytania. Squla cechuje się nowatorskim podejściem, które zmienia tradycyjne spojrzenie na naukę. Ze Squlą dzieci same aż garną się do nauki, rozwijając jednocześnie nowe umiejętności przygotowujące do prawidłowego posługiwania się naszym językiem. Ponadto Squla pomaga dzieciom stawiać pierwsze kroki w technicznym świecie komputerów.

Kup teraz

Squla łączy naukę i technologię!

Język polski dla dzieci 6-letnich obejmuje gry i zabawy pozwalające poznać literki i sylaby. Dzieciaki podczas interaktywnych quizów spotkają się z takimi zagadnieniami jak masa i objętość oraz nauczą się budować pierwsze zdania proste i złożone. Ponadto proponowane przez nas ciekawe zadania rozwiną spostrzegawczość i przygotują dzieci do samodzielnego czytania i pisania. Maluchy uczą się rozpoznawać litery wśród innych znaków, dzięki czemu z łatwością będą się nimi posługiwać w przyszłości, a także poznają pierwszych bohaterów kultowych bajek oraz wierszy. Squla to nie tylko platforma edukacyjna przeznaczona dla dzieci. Swój kącik mają również rodzice i nauczyciele, którzy systematycznie mogą monitorować postępy swoich pociech i uczniów oraz dostosowywać program nauczania tak, aby jak najlepiej rozwinąć ich nowo zdobyte umiejętności.

Ponadto system nagród uczy dzieci, że ciężka praca popłaca. Zdobyte punkty maluchy mogą wymienić na fantastyczne nagrody, takie jak bilety do kina, bony zakupowe do znanej sieci sklepów edukacyjnych EMPiK i wiele innych. Squla to innowacja w sposobie nauczania. Dzięki niej twoje dziecko w mig pojmie trudne zasady i reguły, jakimi rządzi się język polski oraz z łatwością przyswoi i utrwali niezbędną wiedzę, co powoli mu odnieść sukces na szkolnej arenie.

Kup teraz

Poznaj program nauki języka polskiego ze Squlą w zerówce

Zabawy językowe 
1.1 Poznaję literki
1.2 Wyrazy i zdania
1.3 Sylaby i wyrazy
1.4 Drukowane małe i wielkie litery
1.5 Sylaby, wyrazy i zdania
1.6 Słowa w słowach
1.7 Tworzę nowe wyrazy

Czytam
2.1 Czytanie bajek
2.2 Piktogramy

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka jezyka polskiego może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę matematyki w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!