Języka angielski - klasa 2

Nauka języka ze Squla.pl to wyzwanie i przygoda dla twojego dziecka. Nowoczesne rozwiązania, użyte przez twórców, pozwalają na zrównoważone i efektywne przyswajanie wiedzy. Już kilka minut dziennie poświęcone na naukę za pomocą gry angielski klasa 2 zaprocentuje lepszymi ocenami w szkole. Podpowiedz swojemu dziecku nieszablonowy sposób na naukę i rozbudź w nim pasję do języków obcych!

Kup teraz

Efektywne przyswajanie wiedzy

Zadania z angielskiego klasa 2 przystosowane są do wieku użytkowników. Pozwala im to na swobodną grę. Zrównoważony rozwój, jaki zapewnia nauka przez zabawę, to ważny element życia drugoklasisty. Kilka minut dziennie, jakie twoje dziecko poświęci na zadania z angielskiego klasa 2, pozwoli mu na swobodne używanie poznanych zwrotów w życiu codziennym. Dopasowane do zainteresowań i przystosowane do programu nauczania MEN gry to wspaniały sposób na spędzanie czasu.

Nauka angielskiego online to inwestycja w przyszłość twojego dziecka. Quizy z angielskiego klasa 2 stanowią doskonałą motywację do nauki w szkole. Zdobyta w trakcie grania wiedza przydaje się w szkole w trakcie poznawania nowych zagadnień i powtarzania materiału. Angielski klasa 2 ze Squla.pl to sposób na poznanie najważniejszego języka świata. W Europie co trzeci człowiek mówi po angielsku. Nie sposób wyobrazić sobie, aby dziecko w drugiej klasie nie uczyło się tego języka. Zaproponuj mu spędzanie czasu ze Squla.pl. Podane w odpowiedniej formie słówka, liczebniki i zagadnienia gramatyczne staną się dla niego łatwe i będzie ich swobodnie używać. Sukcesy w grach przełożą się na sukcesy w szkole. Będzie to dla twojego dziecka doskonała motywacja. Podobnie jak nagrody rzeczowe! Zdobyte punkty można wymieniać na bilety do kina i bony do sieci Empik.

Kup teraz

Quizy i zabawy

Zdobywana w szkole wiedza musi być powtarzana, aby się utrwalić. W przeciwnym razie szybko ulatuje, a dziecko nie może robić postępów. Jeśli uczy się języka, bardzo wskazane jest, aby ćwiczyło go w codziennych okolicznościach. Gry dają ku temu doskonałą okazję. Squla zaprojektowało quizy i zabawy angielski klasa 2, które są w pełni przystosowane do wieku. Dostarczają one szeroki dobór słownictwa z wielu kategorii. Dotyczą świata na około – zwierząt, owoców, warzyw, zabaw i życia szkolnego. Squla pozwala również powtórzyć i w pełni utrwalić liczebniki. Wraz z częstszym używaniem gier zauważysz u swojego dziecka poprawę wyników w szkole. Nic tak nie zmotywuje go do dodatkowej nauki jak sukcesy w szkole.

Nauka angielskiego jest przydatna w życiu codziennym, co twoje dziecko również szybko zauważy. Będzie miało ku temu okazję w czasie wakacyjnego wyjazdu czy nieoczekiwanego spotkania z rówieśnikami zza granicy. Zachęć swoją pociechę do zagrania w demo Squli. Pozwoli mu to zorientować się, na czym polega nauka przez zabawę. Pozwól mu kreatywnie wykorzystać czas, jaki spędza przed komputerem. Użyte przez twórców nowatorskie rozwiązania pozwalają dziecku uczyć się w niezobowiązujących warunkach, co jest dla niego zdrowe i ważne!

Kup teraz

Poznaj program nauki języka angielskiego ze Squlą w klasie 2

Słówka 
1.1 Looks
1.2 Numbers 10-100
1.3 The weather
1.4 Wild animals
1.5 Numbers 1-10
1.6 Fruits

Gramatyka 
2.1 Has she/he got…?
2.2 Have you got…?
2.3 What can you do?
2.4 Can & Can’t

Filmy 
3.1 Directions

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę języka angielskiego w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!