Języka angielski - klasa 4

Czwarta klasa to bardzo ważny moment w edukacji. Program nauczania rozszerza się o nowe przedmioty, a tematy z języka angielskiego stają się coraz bardziej zaawansowane. W 4 klasie dziecko poznaje zagadnienia związane z funkcjonowaniem człowieka. To szczególny moment, który wymaga poświęcania na naukę języka jeszcze większej ilości czasu. Nauka angielskiego online to doskonały sposób, aby doskonalić się w nauce języka.

 

Kup teraz

Silna motywacja do nauki

Wraz z wiekiem twojemu dziecku stawiane są w szkole coraz wyższe wymagania. W 4 klasie poznaje zagadnienia nie tylko związane z funkcjonowaniem człowieka, ale również słówka i zwroty związane z życiem domowym, pracą, relacjami towarzyskimi, sportem i zdrowiem. Aby ułatwić mu przyswajanie tych zagadnień, zaproponuj mu gry angielski klasa 4 na platformie Squla. Już kilka minut dziennie spędzone na graniu przyniesie efekty w postaci lepszych ocen. Dziecko zyska dzięki temu motywację do nauki, ale nie tylko. Utrwalanie poznawanych zagadnień za pomocą gier angielski klasa 4 pozwoli na wykorzystywanie wiedzy w życiu codziennym. Twoje dziecko bez trudu poradzi sobie z prostymi formami wypowiedzi w czasie wyjazdu na wakacje lub oglądania filmów. Ten sposób rozwoju jest bezstresowy, dzięki czemu dostarczane wiadomości są silnie utrwalane.

Różne poziomy trudności gier pozwalają na naukę dzieci bardziej i mniej zdolnych językowo. Proste gry doskonale sprawdzą się w przypadku dzieci zniechęconych do nauki języka lub mających zaległości. Zdobywając punkty i nagrody, dziecko zyska motywację do dalszej nauki. Gry trudniejsze wspaniale sprawdzą się w przypadku dzieci niemających problemów z angielskim. Sprawią one, że dziecko jeszcze szybciej przyswajać będzie wiedzę i będzie wykorzystywać ją w życiu codziennym.

Kup teraz

Nadzór nad postępami

Zadania z angielskiego klasa 4 utrwalają wiadomości i pozwalają na naukę nowych zagadnień. Platforma została stworzona przez profesjonalistów! Dzięki temu możesz mieć pewność, że informacje przekazywane za jej pomocą będą w pełni przystosowane do wieku użytkowników. Quizy z angielskiego klasa 4 stworzone zostały na podstawie programu nauczania MEN. Pozwala to na równomierne rozwijanie umiejętności. Twoje dziecko będzie motywowane do nauki coraz lepszymi ocenami w szkole. Pozytywne działanie będą miały również nagrody rzeczowe, jak bilety do kina i bony do Empiku, które otrzymuje się w zamian za punkty.

Zaletą Squli jest również możliwość nadzoru rodzicielskiego i nauczycielskiego nad postępami ucznia. Kontrola wyników pozwala stwierdzić, z którymi zagadnieniami dziecko ma kłopot i pomóc mu w ich zrozumieniu. Sprawdź, których słówek twoje dziecko nie może zapamiętać lub które zagadnienia są dla niego zrozumiałe. To także doskonała okazja, aby nagradzać dziecko za postępy. Nauka języka ze Squla.pl to szansa dla maluchów, które gorzej radzą sobie z nauką języka. Bezstresowa forma podania wiedzy sprzyja jej przyswajaniu. Squla jest wolna od reklam i w pełni bezpieczna! Wypróbujcie razem wersję demo!

 

Kup teraz

Poznaj program nauki języka angielskiego ze Squlą w klasie 4

Słownictwo 
1.1 Animals
1.2 At school
1.3 Calendar
1.4 Chores
1.5 Christmas
1.6 Clothes
1.7 Daily routine
1.8 Easter
1.9 Feelings
1.10 Halloween
1.11 Jobs
1.12 Jobs (demo)
1.13 My home and furniture
1.14 Numbers II
1.15 Planet Earth
1.16 Adjectives

 

Gramatyka 
2.1 a/an, some/any
2.2 Adverbs of frequency
2.3 Can (skills)
2.4 Plural forms
2.5 Prepositions of place
2.6 Present Continuous I
2.7 Present Simple I
2.8 Present Simple II
2.9 Present simple III
2.10 There is/There are

Komunikacja 
3.1 Favourite food
3.2 Meet my family
3.3 What time is it?

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę języka angielskiego w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!