Języka angielski - klasa 5

Klasa 5 to coraz bardziej zaawansowana forma nauki angielskiego. Niezbędna umiejętność, jaką jest mówienie w tym języku, powinna być ćwiczona jak najczęściej, najlepiej codziennie. Posłużyć może do tego platforma z grami edukacyjnymi Squla. Sprawdź, jak szybko twoje dziecko zacznie robić postępy, jeśli już dziś zacznie rozwiązywać zadania z angielskiego klasa 5.

 

Kup teraz

Bezstresowe przyjmowanie wiedzy

Codzienne ćwiczenie umiejętności związanych z angielskim jest szczególnie ważne w przypadku dzieci. Dzięki systematycznej nauce używanie języka będzie dla nich naturalne. Umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku jest w dzisiejszych czasach niezastąpiona. Każda forma nauki, która wpływa pozytywnie na rozwój, powinna być jak najczęściej praktykowana. Dotyczy to również nauki przez zabawę. Quizy z angielskiego klasa 5 to zadania o różnym stopniu trudności. Są w pełni dostosowane do wieku użytkownika. Ich zróżnicowanie pozwala na wykazanie się uczniom zaawansowanym oraz tym, którzy mają problemy z nauką. Nauka przez zabawę pozwala na bezstresowe przyjmowanie wiedzy.

Gry angielski klasa 5 przybliżają dziecku używanie języka w codziennych sytuacjach. Platforma daje możliwość kontroli rodzicielskiej i nauczycielskiej. To dzięki niej opiekunowi mogą w porę zauważyć trudności ucznia i pomóc mu w zrozumieniu zagadnień gramatycznych lub w przyswojeniu słówek. W przypadku dobrych wyników dziecko ma szansę na nagrodę za postępy, co wzmocni jego motywację do dalszej nauki. Czynnikiem dopingującym będzie dla niego również możliwość uzyskania nagród rzeczowych – biletów do kina i bonów do Empiku. Możliwość nauki ze Squlą to kreatywne spędzanie czasu, które przynosi korzyści!

Kup teraz

Przyswajanie nowych słówek

Różnorodne gry angielski klasa 5 dają możliwość zabawy przez naukę. Przyswajanie wiedzy w bezstresowych warunkach sprzyja zapamiętywaniu i przetwarzaniu informacji. Grając w gry edukacyjne z angielskiego, twoje dziecko przyswaja materiał w odpowiednim dla siebie tempie. To dzięki temu sprawia mu on mniej trudności. Nauka angielskiego online to sposób na przyswojenie nowych słówek i zagadnień. Zaproponuj swojemu dziecku zagranie w demo. W ten prosty sposób sprawdzicie, jak działa Squla. Platforma daje możliwość wykupienia abonamentu, dzięki czemu twoje dziecko będzie miało stały dostęp tak, aby korzystać z nowych możliwości codziennie. Wiedza, którą zdobędzie, będzie mu niezbędna w życiu codziennym. Umiejętność mówienia w języku angielskim jest w dzisiejszym świecie niezastąpiona. Dlatego warto inwestować czas w naukę już od najmłodszych lat.

Gry angielski klasa 5 otwierają przed twoją pociechą nowe możliwości. Zaprojektowane przez profesjonalistów quizy i zadania są w pełni zintegrowane z programem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Daje to pewność, że twoje dziecko będzie na bieżąco powtarzać zagadnienia ze szkoły. Wykorzystaj możliwość udostępnienia dziecku najłatwiejszej formy nauki i ciesz się jego sukcesami!

Kup teraz

Poznaj program nauki języka angielskiego ze Squlą w klasie 5

Słownictwo 

1.1 Body parts
1.2 First Aid
1.3 Food & drinks
1.4 Free-time activities
1.5 Halloween
1.6 Looks
1.7 Numbers 100-1000
1.8 Rural and urban area
1.9 Sports
1.10 Thanksgiving
1.11 The Arts
1.12 Travel
1.13 Weather

Gramatyka 
2.1 Can & could
2.2 Comparatives & superlatives
2.3 Countable & uncountable
2.4 Future Simple I
2.5 How much? How many?
2.6 Must & have to
2.7 Past Simple II
2.8 Past Simple III
2.9 Past Simple IV
2.10 Present Tenses I
2.11 There was/ There were

Komunikacja
3.1 Asking for directions
3.2 Describing a person
3.3 Expressing opinions
3.4 Orders and bans
3.5 Talking about weather

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę języka angielskiego w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!