Języka angielski - zerówka

Znajomość języka obcego to jedna z najważniejszych umiejętności we współczesnym świecie. Warto zmotywować dziecko do nauki od najmłodszych lat. Dzięki temu będzie czuło się swobodnie, używając angielskiego w życiu i w szkole. Najlepszym sposobem, aby ośmielić dziecko do nauki angielskiego, są gry edukacyjne. Angielski dla przedszkolaków na Squla.pl to swobodny sposób nauki.

Kup teraz

Mocne podstawy

Rozpoczęcie nauki angielskiego w przedszkolu to dobry sposób, aby łatwo oswoić dziecko z językiem. Wiek przedszkolny sprzyja swobodnemu przyswajaniu wiedzy. Dziecko bez skrępowania podchodzi do wymawiania nowych słówek i zapamiętywania zwrotów. Dlatego warto wykorzystać ten czas, aby oswoić dziecko z tą dziedziną. Szybkie i łatwe odtwarzanie wiedzy przychodzi dzieciom naturalnie. Ich umysł chłonie nowe zagadnienia! Warto w pełni wykorzystać ten czas i pomóc stworzyć dziecku solidne podstawy, które ułatwią mu start w szkole. Jest to szczególnie ważne w przypadku nauki języka. Angielski dla dzieci w przedszkolu to gry i zabawy, które twoje dziecko polubi. Kilkanaście minut dziennie na platformie to czas spędzony kreatywnie.

Nauka ze Squlą jest inwestycją w przyszłość. Zaproponuj swojemu dziecku zagranie w demo. Jeśli spodoba się mu ta forma nauki, bez problemu namówisz je na regularne ćwiczenia. Wiedza, którą zdobędzie, stanowić będzie mocne podstawy, które ułatwią mu naukę trudniejszych zagadnień. Pomóż swojemu dziecku opanować pierwsze zagadnienia i razem cieszcie się z efektów. Squla umożliwia nadzór rodzicielski nad wynikami. Dzięki temu będziesz mógł zauważyć, co sprawia twojemu dziecku trudności. Będziesz mógł również nagradzać je za sukcesy!

Kup teraz

Innowacyjne rozwiązania

Squla to precyzyjnie zaprojektowane gry z angielskiego dla przedszkolaków. Ich twórcy dołożyli wszelkich starań, aby były w pełni dostosowane do wieku użytkowników. Pozwala to uniknąć frustracji i rozczarowań. Adekwatny do wieku poziom gier pozwala na swobodną i przyjemną naukę. Gry pozwalają na zrozumienie słówek i zagadnień w różnych kontekstach. Dzięki temu twoje dziecko będzie rozumieć, dlaczego uczy się danego tematu. Z łatwością używać będzie wiedzy w czasie zagranicznych wakacji! Motywację do regularnych ćwiczeń zapewniają również nagrody w postaci biletów do kina czy bonów do Empiku. Regularne granie w gry na Squla pozwoli twojemu dziecku bez trudu odnaleźć się na lekcjach angielskiego, gdy pójdzie do szkoły. Dlatego warto, abyś namawiał go do poświęcenia kilkunastu minut dziennie na quizy i zadania.

Nauka angielskiego dla przedszkolaka przez platformę Squla to inwestycja w przyszłość i dobrze spożytkowany czas. Twoje dziecko nie musi tracić czasu przed komputerem! Nauka w domowej atmosferze to niezwykłe efekty! Namów je do zagrania w demo. Jeśli spodobają mu się rozwiązania proponowane przez Squlę, będziecie mogli wykupić abonament! Daje to możliwość regularnego trenowania i zdobywania coraz to nowych umiejętności!

Kup teraz

Poznaj program nauki języka angielskiego ze Squlą w przedszkolu

Słówka 
1.1 Animals czyli zwierzęta
1.2 Colors czyli kolory

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę języka angielskiego w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!