Nauka matematyki - przedszkole

Matematyka jest niezwykle ważnym przedmiotem nie tylko w szkole. Jeśli dziecko utrzymało z niej solidne podstawy, to łatwiej będzie mu uczyć się innych przedmiotów. Zachęć swoje dziecko do grania w gry na platformie Squla, dzięki czemu pozna podstawowe zagadnienia matematyczne jeszcze w przedszkolu! Gry z matematyki dla przedszkolaków dostosowane są do ich wieku, dzięki czemu dzieci nie zniechęcają się, ani nie frustrują podczas niepowodzeń.

Kup teraz

Gry dostosowane do wieku

Przed wykupieniem abonamentu na platformie Squla, dziecko może zagrać w wersję demo gry. Matematyka dla przedszkolaków to zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami, jak np. liczby od 1 do 10, proste figury geometryczne czy pojęcie objętości. Gry na platformie przystosowane zostały do stopnia rozwoju dziecka. Przedszkolaki bez problemu poradzą sobie z nimi.

Nauka przez zabawę jest dla najmłodszych naturalnym procesem, dzięki któremu mogą się rozwijać. Nauka matematyki dla przedszkolaka na platformie Squla w prosty sposób wprowadza dziecko w świat logicznego myślenia. Przyswojone zwroty i zagadnienia znajdują zastosowanie w życiu codziennym, dzięki czemu dziecko chętniej się uczy. Zdobywanie wiedzy poprzez gry jest dla dzieci atrakcyjniejsze niż tradycyjne metody nauki, nawet te wykorzystujące motywy plastyczne czy muzyczne.

Dlaczego warto uczyć dzieci matematyki od najmłodszych lat? Solidne podstawy z tej dziedziny pozwalają na łatwiejsze przyswajanie wiedzy z innych przedmiotów. Wczesne rozpoczęcie opanowywania zagadnień matematycznych to kształtowanie się analitycznego umysłu. Dziecko, które uczy się matematyki od najmłodszych lat, w dorosłym życiu nie ma problemu z czytaniem wykresów, tabel czy umów bankowych! Warto trenować umysł we wczesnym etapie rozwoju!

Kup teraz
 

Inwestycja w przyszłość dziecka

Matematyka dla dzieci w przedszkolu pozwala dziecku wcześnie oswoić się z zagadnieniami związanymi z tą dziedziną. Dzięki temu zaczyna ono dostrzegać ich funkcjonowanie w życiu codziennym – podczas wyjścia do sklepu, zabawy z innymi dziećmi, spaceru lub oglądania telewizji. Dostrzeżenie tego to ważny krok dla malucha, ponieważ pozwala mu zrozumieć sens nauki i porządek świata. Poświęcenie kilkunastu minut dziennie na gry edukacyjne z matematyki to pożytecznie spędzony czas! Mając podstawową wiedzę matematyczną, dotyczącą grupowania czy rozpoznawania różnic, dziecko zyska wzmożoną chęć do nauki! Zachęć swoją pociechę do zagrania w demo gry. Jeśli mu się spodoba, będziesz mógł wykupić mu abonament! Poświęcenie kilkunastu minut dziennie na granie w gry matematyczne rozwija umysł, spostrzegawczość i uważność. Cechy te będą przydatne również podczas nauki innych przedmiotów.

Wiedza zdobyta przez zabawę przychodzi dziecku naturalnie, a czas spędzony na graniu w gry edukacyjne zaprocentuje w przyszłości. Zachęć swoje dziecko do zagrania w demo. Jeśli będzie zainteresowane, możecie wykupić abonament! Platforma umożliwia kontrolę rodzicielską, dzięki której można poznać trudności i cieszyć się sukcesami dziecka.

Kup teraz

Poznaj program nauki matematyki ze Squlą w przedszkolu

Liczenie
1.1 Liczenie
1.2 Liczę do 5

Porównuję
2.1 Większe, mniejsze, krótsze, dłuższe
2.2 Większe, mniejsze, krótsze, dłuższe
2.3 Większe, mniejsze, krótsze, dłuższe

 

Zabawy matematyczne
3.1 Klasyfikuję
3.2 Klasyfikuję
3.3 Klasyfikuję
3.4 Grupuję
3.5 Grupuję
3.6 Grupuję

Ćwiczymy pamięć i koncentrację
4.1 Rozpoznaję różnice
4.2 Rozpoznaję różnice
4.3 Rozpoznaję różnice

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka matematyki w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę matematyki w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!