Nauka przyrody - klasa 1

Pierwsza klasa to dla malucha czas pełen wyzwań i nowych, fascynujących przygód. Rozpoczyna naukę w szkole – to dla niego ważny moment. Oprócz chodzenia do szkoły, jego obowiązkiem będzie również codzienna nauka. Odrabianie lekcji wiąże się często z trudnościami, dlatego warto podsuwać dziecku rozwiązania, które pomogą mu się oswoić z materiałem. Zgodną z programem MEN porcję wiedzy z przyrody dostarczy dla twojej pociechy platforma Squla. To miejsce, gdzie twoje dziecko może uczyć się poprzez zabawę, co jest dla niego naturalnym procesem!

Kup teraz

Łatwe przyswajanie wiedzy

Squla to platforma, na której twoje dziecko utrwali swoją wiedzę ze szkoły. Już kilkanaście minut dziennie pozwala na użycie wiadomości z lekcji. Nauka przyrody online przychodzi z łatwością! Postępy mogą być kontrolowane przez dorosłych. Daje to dziecku szansę na zdobycie pochwał! Dzięki temu uzyska motywujące do pracy pozytywne wzmocnienie. Kontrolę sprawować może również nauczyciel, który będzie w ten sposób poinformowany o trudnościach ucznia. Gry przyroda klasa 1 pozwalają dziecku na używanie zdobytych informacji w swobodnych warunkach. Przyczynia się to do umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce! Sprawdź, jak polepszą się wyniki twojego dziecka, gdy zacznie grać w gry edukacyjne.

Quizy z przyrody klasa 1 poruszają takie zagadnienia jak części ciała, nazwy i występowanie roślin czy zmiany pór roku. Nauka w klasie 1 to także zagadnienia związane z ochroną środowiska oraz znaczeniem wody dla Ziemi i człowieka. Zadania z przyrody klasa 1, jaki oferuje platforma Squla, pozwalają uczyć się przez zabawę. W ten naturalny dla dziecka sposób podana wiedza łatwo się przyswaja. Odpowiednio przygotowane gry to dla dziecka możliwość rozwoju i utrwalenia zdobytych w czasie dnia wiadomości. Spraw, aby twoje dziecko jeszcze szybciej chwytało wiedzę. Zachęć je do nauki, podsuwając wersję demo Squli!


Kup teraz
 

Zdobywaj punkty i nagrody!

Solidne przygotowanie z przyrody sprawi, że twoje dziecko nie będzie mieć w przyszłości problemów z nauką takich przedmiotów, jak biologia, fizyka czy geografia. Poznane i utrwalone w 1 klasie zagadnienia dają trwałą bazę do nauki tych przedmiotów. Zachęć swoje dziecko do grania na platformie Squla! Dzięki temu w prosty sposób utrwali wiedzę zdobytą w szkole. Nauka przez zabawę to naturalny dla dziecka proces. Pozwala na swobodne przyjmowanie informacji o otaczającym nas świecie. Grając, dziecko uczy się, w jaki sposób wykorzystać zdobytą wiedzę.

Sukcesy odnoszone w grach to doskonała motywacja do pracy w szkole. Znajomość zagadnień i dostrzeganie ich wokół siebie rozbudza chęć do nauki. Pozytywnie na dziecko wpłynie również możliwość zdobywania punktów i wymieniania ich na nagrody. Do wyboru bilety do kina czy bony do Empiku. Zmotywuj dziecko do nowych wyzwań. Gry przyroda klasa 1 pomogą mu w tym. Quizy i zabawy pomogą w utrwaleniu takich zagadnień jak zmiany zachodzące w trakcie pór roku, nazwy zwierząt, nazywanie części ciała czy roślin. To wiedza o świecie, którą twoje dziecko pożytecznie wykorzysta! Regularne granie w gry na platformie Squla pomogą odnieść pełen sukces!

Kup teraz

Poznaj program nauki przyrody ze Squlą w klasie 1

Pory roku 
1.1 Jesień
1.2 Wiosna
1.3 Zima
1.4 Lato

Człowiek 
2.1 Narządy zmysłów
2.2 Wiem, co jem
2.3 Czynności konieczne do życia

Ekologia 
3.1 Sortowanie śmieci
3.2 Ochrona zasobów leśnych
3.3 Działalność człowieka szkodliwa dla środowiska

Dzień i noc
4.1 Pomiar czasu

Polska i Europa 
5.1 Polska

W świecie zwierząt
6.1 Zwierzęta na wsi
6.2 Nocny i dzienny tryb życia
6.3 Jak postępować z dzikimi zwierzętami
6.4 Korzyści z hodowli zwierząt
6.5 Ptaki
6.6 Zwierzęta domowe
6.7 Zwierzęta Polski
6.8 Życie pszczółW świecie roślin
7.1 Warzywa

Pogoda
8.1 Pogoda i odpowiedni ubiór
8.2 Kalendarz pogody

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka przyrody w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę przyrody w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!