Nauka przyrody - klasa 6

Gry edukacyjne Squli pozwolą twojemu dziecku lepiej zrozumieć materiał, z którym zapoznaje się w szkole! Nauka przyrody online to nie tylko szansa na utrwalenie wiadomości, ale również doskonała okazja, aby dziecko zrozumiało trudne dla niego zagadnienia. Zobacz, jakie zadania z przyrody klasa 6 Squla przygotowała dla twojego dziecka. Gry interaktywne to doskonała okazja, aby powtórzyć materiał przed testami gimnazjalnymi. Zachęć swoje dziecko do grania w quizy z przyrody klasa 6.

Kup teraz

Gry zgodne z programem MEN

Test gimnazjalny to czas sprawdzenia wiadomości i ważne dla dziecka podsumowanie. Ważne, aby w tym roku szkolnym poświęciło jak najwięcej czasu na powtarzanie materiału. Gry edukacyjne na Squla są w pełni zgodne z programem nauczania MEN. Dzięki temu możesz mieć pewność, że czas poświęcony na granie w gry będzie w pełni wykorzystany! Zagadnienia, które poruszane są w grach, to doskonała powtórka przed testem gimnazjalnym! Sprawdź gry przyroda klasa 6 dla twojego dziecka. To doskonały sposób, aby przećwiczyć tematy, takie jak korzystanie z mapy topograficznej lub położenie wybranych krajów i ich stolic. Czas spędzony ze Squla to także powtórzenie trasy wypraw Krzysztofa Kolumba i Ferdynanda Magellana.

Gry przyroda klasa 6 to także informacje na temat otaczającego nas środowiska, zapoznanie się z łańcuchem pokarmowym oraz podstawy budowy układów narządów człowieka. Gry pozwalają również powtórzyć materiał z podstawowych zagadnień z fizyki, jak Ziemia we wszechświecie, Układ Słoneczny, teoria heliocentryczna. Granie w gry edukacyjne przyczynia się do sukcesów w szkole, co daje dodatkową motywację do nauki. Postępy w nauce na platformie mogą być kontrolowane przez rodziców i nauczycieli. Nadzór pomaga w nagradzaniu sukcesów i pozwala określić, na jaki temat nauczyciel powinien poświęcić więcej czasu.

Kup teraz

Swobodna nauka

Gry na squla.pl przystosowane są do wieku użytkowników, dzięki czemu twoje dziecko nie będzie nudzić się, grając w nie! Nie będą również dla niego za trudne, co mogłoby spowodować frustrację lub zniechęcenie. Dlatego warto grać w gry na Squla. Gry zostały stworzone na podstawie programu nauczania MEN. Dzięki temu możesz mieć pewność, że czas poświęcony na granie przyczyni się do gruntownego utrwalenia wiedzy. Gry przyczyniają się również do przekładania zdobytych informacji na grunt życia codziennego. Pozwala to lepiej zapamiętywać i wykorzystywać wiedzę.

Gry Squli to szansa na zdobycie nagród. Zdobyte punkty wymienia się na bilety do kina lub kupony do Empiku. To dodatkowa motywacja dla twojego dziecka! Spraw, aby nauka była dla niego przyjemnością. W tak trudnym momencie jak egzamin szóstoklasisty warto umożliwić mu swobodne przyswajanie wiedzy. Taka jest właśnie nauka przez zabawę, możliwa dzięki Squla! Gry pozwolą twojemu dziecku na solidne powtórzenie materiału, dzięki czemu pewnie podejdzie do testu! Gry wspierają również ćwiczenie pamięci i koncentracji, zasobów niezbędnych przy nauce. Zachęć swoje dziecko do zagrania w demo i wykup mu abonament na squla.pl. Czas poświęcony na gry zaprocentuje w szkole!

Kup teraz

Poznaj program nauki przyrody ze Squlą w klasie 6

Pory roku
1.1 Jesień
1.2 Wiosna
1.3 Zima
1.4 Lato

Człowiek 
2.1 Narządy zmysłów
2.2 Wiem, co jem
2.3 Czynności konieczne do życia

Ekologia
3.1 Sortowanie śmieci
3.2 Ochrona zasobów leśnych
3.3 Działalność człowieka szkodliwa dla środowiska

Dzień i noc
4.1 Pomiar czasu

Polska i Europa
5.1 Polska

W świecie zwierząt 
6.1 Zwierzęta na wsi
6.2 Nocny i dzienny tryb życia
6.3 Jak postępować z dzikimi zwierzętami
6.4 Korzyści z hodowli zwierząt
6.5 Ptaki
6.6 Zwierzęta domowe
6.7 Zwierzęta Polski
6.8 Życie pszczół

W świecie roślin
7.1 Warzywa

Pogoda 
8.1 Pogoda i odpowiedni ubiór
8.2 Kalendarz pogody

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka przyrody w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę przyrody w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!