Nauka przyrody - zerówka

Radość płynąca z nauki jest dostępna również dla dzieci z zerówki. Przygotowanie za pomocą gier edukacyjnych ułatwi Twojemu maluchowi start w szkole! Przyroda dla zerówki online to świat fascynujących gier dostosowanych do wieku użytkownika! Dziecko otrzymuje optymalną ilość informacji. Dzięki temu nie frustruje się ani nie rezygnuje z grania. Sprawdź, ile radości dostarczy mu granie w gry interaktywne!

Kup teraz

Motywacja dla dziecka

Warto zaznajomić dziecko z zagadnieniami, których będzie uczyło się w szkole. Pozwoli mu to lepiej poczuć się w nowym dla niego otoczeniu. Nie będzie onieśmielone, a znane mu tematy pozwolą mu się wykazać. Przyroda dla dzieci gry online to moc wrażeń i zagadnień pojawiających się w otaczającym nas świecie. Pozwól twojemu dziecku zapoznać się z nazewnictwem roślin czy zwierząt, a także poznać charakterystyczne dla pór roku zjawiska. Te ciekawe dla twojego dziecka tematy pojawią się później w szkole. Zaznajomione z nimi dziecko szybko przyswoi trudniejsze zagadnienia. Spraw, aby było mu łatwiej.

Platforma umożliwia nadzór rodzicielski. Dzięki niemu szybko zauważysz, jeśli coś będzie sprawiać twojemu dziecku trudność! Podobnie zauważysz sukcesy i będziesz mógł je nagradzać. Motywacją dla twojego dziecka będzie zdobywanie punktów, które będzie mogło wymieniać na nagrody: bilety do kina czy kupony do Empiku. Przyroda zerówka to prawdziwa przygoda dla twojego malucha! Granie w gry edukacyjne zaowocuje w życiu codziennym, gdy twoje dziecko rozróżniać będzie zjawiska atmosferyczne czy zmiany charakterystyczne dla danych pór roku. Przyroda dla dzieci 6-letnich to uwrażliwienie na ochronę środowiska w młodym wieku! Zaproponuj swojemu dziecku granie w gry edukacyjne!

Kup teraz

Dobre nawyki od najmłodszych lat

Granie w gry edukacyjne z zakresu przyrody nie tylko uwrażliwia twoje dziecko na dbanie o środowisko. Pomogą mu również ćwiczyć koncentrację i zdolność analitycznego myślenia. Dziecko nauczy się poprawnie formułować wnioski, obserwując zjawiska zachodzące w przyrodzie. Zmiany pór roku, możliwe do zaobserwowania na roślinności i zwierzętach, to podstawa nauki przyrody. Kształcąc tę wiedzę w dziecku od najmłodszych lat, ułatwiamy mu start w szkole. Dzięki swoim umiejętnościom poczuje się pewnie. Nauka przyrody już w zerówce pozwala również kształcić pozytywną postawę wobec opieki nad nim. Uwrażliwione na ekologię dziecko inaczej podchodzi do segregacji śmieci czy używania plastiku. Warto wpływać na taką postawę od najmłodszych lat! Utrwalaj w swoim dziecku dobre nawyki już od najmłodszych lat.

Granie w gry na Squli pomoże mu zrozumieć zawiłości świata przyrody. Twoje dziecko zaznajomi się z tą dziedziną i zacznie dostrzegać w życiu codziennym zależności nią rządzące. Dzięki temu nauka poprzez granie nabierze dla niego sensu. To ważny krok, który pomoże mu wykorzystywać wiedzę w życiu codziennym! Zapoznaj swoje dziecko z wersją demo, a następnie wykup abonament! To inwestycja w przyszłość twojego dziecka.

Kup teraz

Poznaj program nauki przyrody ze Squlą w zerówce

Pory roku
1.1 Wiosna
1.2 Lato
1.3 Jesień
1.4 Zima
1.5 Pory roku
1.6 Pory roku – puzzle

Zwierzęta
2.1 Nasi pupile
2.2 Nocny i dzienny tryb życia
2.3 Życie w lesie
2.4 Zwierzęta i ich młode
2.5 W zoo
2.6 Zwierzęta – puzzle

Zawody
3.1 Straż pożarna
3.2 Policja
3.3 Służba zdrowia
3.4 Sportowcy

Świat wokół nas
4.1 Światło
4.2 Pod ziemią
4.3 Środki transportu
4.4 Na ulicy – puzzle
4.5 Kosmos
4.6 Kosmos – puzzle
4.7 W domu – puzzle
4.8 Szkoła – puzzle

Rośliny
5.1 Warzywa
5.2 Owoce

Ja – czlowiek
6.1 Moje ciało
6.2 Moje emocje i uczucia
6.3 Moja rodzina
6.4 Moje hobby

Polska
7.1 Mieszkam w Europie

Zdrowie
8.1 Witaminy
8.2 U lekarza
8.3 Sport i przybory sportowe

Jak to działa?
9.1 Urządzenia techniczne w domu
9.2 Dawne urządzenia

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka przyrody w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę przyrody w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!