Squla bezpłatna
dla dzieci z Ukrainy

Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji ukraińskich rodzin przybywających do Polski wobec konfliktu na Ukrainie, otwieramy naszą platformę bezpłatnie dla wszystkich ukraińskich dzieci.

Wypełnij formularz poniżej, aby uzyskać bezpłatne kody aktywacyjne.

Dla organizacji non-profit

Zapraszamy wszystkie organizacje non-profit, które mogą nam pomóc w dystrybucji bezpłatnych dostępów do platformy Squla dla dzieci z Ukrainy. Będziemy wdzięczni za pomoc i wszelkie kontakty, które pozwolą nad dotrzeć do opiekunów zainteresowanych naszym wsparciem.

 

Dla szkół

Zapraszamy do współpracy wszystkie szkoły, które będą tworzyć oddziały dla dzieci z Ukrainy lub już przyjmują pod swój dach dzieci uchodźców. Udostępniamy naszą platformę dla nauczycieli i dzieci tych klas w pełni nieodpłatnie. Dodatkowo pracujemy nas specjalnymi quizzami, zadaniami oraz scenariuszami lekcji, które będą wspierały proces adaptacji ukraińskich dzieci w Polsce, przedstawiały im nasz kraj i kulturę. Mamy nadzieję, że nasze materiały pomogą nauczycielom w prowadzeniu tego typu zajęć.

 

Dla osób prywatnych

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą uzyskać bezpłatny kod aktywacyjny dla dzieci z rodzin ukraińskich, które zatrzymały się w Polsce.

   

Wypełnij formularz, aby uzyskać dostęp!Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z Magdaleną Brych magdalena@squla.com, kom:+48 602 880 331 
lub Olą Żdżarską ola@squla.com, kom. 509 191 698