Zajęcia komputerowe ze Squlą

W dzisiejszym świecie nie można egzystować bez znajomości komputera, jego obsługi oraz chociażby podstawowych zasad korzystania z jego możliwości, a także możliwości, jakie daje Internet i stosowanie zaawansowanych technologicznie programów. Dzisiaj komputer to nie tylko narzędzie do zjadania czasu na grach komputerowych, to szansa rozwoju oraz zdobywania koniecznych dziecku w życiu umiejętności.

Quizy Squli obejmują zagadanienia teoretyczne, które dzieci w szkole podstawowej muszą opanować w ramach informatyki i techniki. Razem ze Squlą dzieci uczą się podstaw obsługi komputera oraz zasad funkcjonowania sieci komputerowych. Gry i zadania pozwolą rozwinąć podstawowe umiejętności programistyczne.

Kup teraz

Przedmiot z przyszłością

Dzisiejsi rodzice z pewnością doskonale zdają sobie sprawę, że znajomość komputera oraz jego obsługi jest absolutną koniecznością na rynku pracy – sami mają podobne doświadczenia. Komputer jest w stanie również zapewnić doskonały sposób rozrywki dla naszego dziecka. Pozbawianie go możliwości korzystania i rozwijania swoich umiejętności z nim związanych jest zdecydowanie mniej popularne niż jeszcze kilka lat temu, do czego z pewnością zmusza nas obecna sytuacja rynkowa. Zapewnienie odpowiedniej edukacji i znakomitego przygotowania dziecka w trakcie trwania jego edukacji jest konieczne, aby miało szansę znalezienia w przyszłości być może nie tylko pasji, ale również dobrego, opłacalnego zawodu. Dzisiaj takie przygotowanie jest możliwe, począwszy od pierwszej klasy szkoły podstawowej, skończywszy na szóstej.

Kup teraz
 

Zabawa – najlepsza forma nauki

Każde dziecko potwierdzi, że najchętniej i najszybciej uczy się poprzez zabawę – potwierdzają to również różnego rodzaju badania społeczne, dlatego właśnie Squla prowadzi zajęcia oparte jedynie o dostosowane do poziomu i zaawansowania oraz wieku zabawy, gry, misje, łamigłówki, pytania czy quizy. Dzieci w ten sposób mają szansę rozwijać swoje zdolności informatyczne, zapoznawać się ze sprzętem komputerowym, a także uczyć się logicznego myślenia i analitycznego podchodzenia do wszystkich zagadnień, dzięki zajęciom z robotami.

Wszystkie zadania oraz zabawy przygotowane są przez specjalistów, dzięki czemu zajęcia prowadzone za pomocą platformy są nie tylko ciekawe, ale również efektywne. Dzieci przyswajają wiedzę szybko oraz z przyjemnością, spędzając czas przed komputerem w sposób jak najbardziej produktywny. Zaledwie kilkanaście minut dziennie spędzonych w ten sposób przed komputerem oraz przed Internetem pozwoli w dziecku obudzić pasję do odkrywania zagadek i tajemnic programowania oraz wszystkiego, co związane z zaawansowanymi technologiami oraz z przyszłościowym podejściem do zagadnienia rozwoju i kariery.

Kup teraz

Zadbaj o prawidłowy rozwój

Doskonale wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że korzystanie z Internetu oraz sprzętu komputerowego jest konieczne dla naszych dzieci oraz ich przyszłej kariery. Warto więc odpowiednio wcześniej zadbać o odpowiednią edukację oraz odpowiednie podejście do tematu i zagadnienia informatyki oraz podstaw robotyki. Najwięcej zawodów oraz najlepiej płatne zawody związane są właśnie z tymi dziedzinami. Wybranie zabawy jako nauki jest najlepszym sposobem na szybkie przyswajanie wiedzy przez nasze pociechy, a jednocześnie jest atrakcyjną formą również dla nich samych, co najlepiej potwierdzają same wyniki, jakie dzieci osiągają na poszczególnych etapach nauki.

Kup teraz
 

Zajęcia z Twój Robot.pl

Razem ze Squlą dzieci mogą zgłębić tajniki robotyki, kodowania i logicznego myślenia w formie dobrej zabawy! Dział przeznaczony zarówno dla kursantów robotyki twójRobot.pl, także dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z robotami.

Dział zgodnie z ideą misji RoboDO TwójRobot rozwija u dzieci logiczne myślenie, podstawy programowania i rozwiązywania problemów poprzez rozkładanie ich na czynniki pierwsze oraz wykorzystywanie metody prób i błędów.

Idąc za hasłem nauka w formie dobrej zabawy… dzieci spotkają się w tym dziale z robotami, humanoidami, robo-zwierzakami i innymi ciekawostkami z zakresu nowych technologii.

Kup teraz

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Ponad 45 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka przyrody w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Poznaj naukę przyrody ze Squlą na wszystkich poziomach nauczania

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6