Darmowy dostęp do Squli na czas strajku nauczycieli

Kasia

8 kwietnia 2019 oficjalnie rozpoczął się bezterminowy strajk nauczycieli w całej Polsce. Wezmą w nim udział pracownicy tysięcy szkół w kraju. Dlaczego nauczyciele strajkują? Co zrobić w tych dniach z dziećmi i w jaki sposób zapewnić im możliwość dalszej nauki? Na przykład: grając za darmo w Squlę.

Strajk nauczycieli w całym kraju

W wyniku braku porozumienia pomiędzy Związkiem Nauczycieli Polskich (ZNP) a przedstawicielami Rządu, dnia 8 kwietnia 2019 rozpoczął się bezterminowy strajk w oświacie. Nauczyciele oczekują podniesienia płac zasadniczych o 1000 zł, na co nie zgodził się rząd. Wielu rodziców oraz uczniów wyraziło swoje wsparcie dla nauczycieli. Obu grupom zależy na przeprowadzeniu koniecznych zmian w polskiej szkole.
ZNP zamieścił na swoim Twitterze wiadomość z prośbą o wyrozumiałość, w której napisali: “Macie prawo, by uczył Was dobrze wykształcony nauczyciel, człowiek z pasją, który ma dla Was czas, a nie musi dorabiać po godzinach.”

Jak spędzić dzień wolny od szkoły?

Mimo popracia dla strajkujących, jako rodzic, pewnie zastanawiasz się co zrobić ze swoim dzieckiem? Nie każdy może bez problemu wziąć dzień wolny w pracy. Na szczęście wiele organizacji kulturalnych i sportowych organizuje zajęcia dla najmłodszych. Także nauczyciele, którzy nie biorą udziału w strajku, zaopiekują się dziećmi, które przyjdą do szkoły. Co zrobić jednak, aby uczniowie pożytecznie wykorzystali ten nieplanowany czas wolny?

Darmowy dostęp do platformy edukacyjnej Squla

Naszym celem jest zapewnienie dziecku dobrej zabawy podczas nauki. Dlatego wszystkie nasze edukacyjne quizy mają charakter atrakcyjnych dla dzieci gier. Na czas strajku nauczycieli, oferujemy wszystkim rodzicom możliwość uruchomienia darmowego abonamentu w Squli. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło wypełnić wolny czas dobrą zabawą, a przy okazji poćwiczyć materiał, który opanowało w szkole do tej pory, a także nauczyć się czegoś nowego! Załóż darmowe konto tutaj

Squla w szkołach

Nauczyciele w szkołach podstawowych w całej Polsce korzystają za darmo z dostępu do Squli. Dzięki atrakcyjnym quizom stanowi ona doskonałe uzupełnienie zajęć lekcyjnych. Ze Squli uczniowie mogą korzystać na indywidualnych urządzeniach albo całą grupą z wykorzystaniem tablicy multimedialnej.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc