Nauka języka polskiego ze Squlą

Nauka języka polskiego to równoległe rozwijanie całej gamy umiejętności. Program Squli, w pełni zgodny z podstawą programową MEN, pozwala dzieciom poszerzać umiejętności w zakresie takich dziedzin, jak ortografia, interpunkcja, gramatyka i sztuka pisania. Całość w postaci tysiąca interaktywnych gier, ciekawych zadań i angażujących quizów. Squla to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy mają dość nudnej nauki języka polskiego i poszukują innowacyjnej formy edukacji dziecka. To przede wszystkim świetna forma na wspólne spędzanie czasu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i nauka języka polskiego w jednym. Nasza platforma oferuje powtórkę materiału szkolnego skrywającego się w angażujących zadaniach. Wszystko w 100% zgodne z programem nauczania MEN. Dzięki Squli dzieci uczą się języka polskiego, zdobywają punkty i wymieniają je na supernagrody. To również okazja to budowania pozytywnych cech charakteru takich jak systematyczność, dążenie do celu czy pewność siebie. Taka formuła sprawi, że nawet dziecko, które bardziej lubi matematykę, rozbudzi w sobie zapał do nauki języka polskiego.

Kup teraz

Zgodna z podstawą programową MEN

W Squli na Twoje dziecko czeka tysiące angażujących gier, quizów i zadań tworzonych przez polskich nauczycieli i ekspertów. Materiały, na których bazuje nasza platforma, są w 100% zgodne z wymogami i programem nauczania MEN dla szkoły podstawowej, zerówki i przedszkola. Nauka języka polskiego ze Squlą to efektywna nauka przez zabawę!

Ortografia

Razem ze Squlą dziecko może ćwiczyć zasady pisowni obowiązujące w języku polskim. Pomogą w tym przygotowane przez nas gry i quizy. W razie trudności przygotowaliśmy też filmy edukacyjne, które umożliwią dzieciom samodzielną naukę języka polskiego.

Interpunkcja

W quizach i zadaniach Squla konsekwentnie ćwiczy z dziećmi zasady interpunkcji. Taka nauka języka polskiego pomaga im przyswoić reguły dotyczące interpunkcji.

Gramatyka

Gry, quizy i zadania z gramatyki obejmują materiał wszystkich klas szkoły podstawowej. W trakcie nauki języka polskiego dzieci z klas 1–6 mogą odpowiadać na pytania dotyczące części mowy i składni.

Sztuka pisania

Nauka języka polskiego ze Squlą wprowadza dzieci w bogaty świat wypowiedzi pisemnych: opowiadań, dialogów, dzienników, tekstów informacyjnych. Dzięki Squli dzieci stopniowo poznają zasady dotyczące poszczególnych form wypowiedzi.

Kup teraz

Różne poziomy trudności zadań

Nauka języka polskiego ze Squlą na różnych poziomach trudności buduje w dziecku pozytywne cechy charakteru, takie jak pewność siebie, sumienność i ciekawość świata. Jeśli Twoje dziecko rozwiąże wszystkie zadania z języka polskiego ze swojego poziomu, może stawić czoło trudniejszym grom i quizom. Taka forma nauki dodatkowo motywuje i rozbudza w dziecku głód wiedzy!

Czytanie ze zrozumieniem

Nauka języka polskiego ze Squlą wprowadzi dziecko w świat literatury i rozbudzi jego kreatywność. Pomoże mu lepiej zrozumieć czytany tekst m.in. tekst dramatyczny, komiks czy reportaż.

Lektury 

Gry, quizy i zadania z języka polskiego są zgodne z obowiązującym kanonem lektur. Taka forma nauki to sposób na lepsze zrozumienie czytanego dzieła, utrwalenie jego znajomości i wykazanie się wiedzą w klasie.

Mały erudyta

Nauka języka polskiego ze Squlą to również okazja do bogacenia słownictwa. Dzięki quizom Twoje dziecko poczuje się pewniej nie tylko w szkole (np. podczas pisania wypracowań czy czytania ze zrozumieniem), ale przede wszystkim w świecie dorosłych, pełnym różnorodnych informacji (zawartych w prasie, książkach czy internecie).

Zaawansowane

Dla uczniów klas 4–6 przygotowaliśmy też trudniejsze quizy, gry i zadania, które pozwalają zmierzyć się z takimi tematami, jak związki frazeologiczne, wyrazy bliskoznaczne czy przysłowia.

Kup teraz

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka matematyki w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Poznaj naukę matematyki ze Squlą na wszystkich poziomach nauczania

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole