O Squli

Squla jest częścią Futurewhiz

Squla jest częścią Futurewhiz, firmy, której celem jest umożliwienie każdemu dziecku rozwoju poprzez edukację. Oprócz polskiej i holenderskiej wersji Squli Futurewhiz jest również właścicielem Scoyo (niemieckiego odpowiednika Squli) oraz StudyGo. StudyGo to internetowa platforma edukacyjna dla uczniów szkół średnich, działająca w tej chwili w Holandii i Belgii.

Nasza wizja

Wierzymy, że wszystkie dzieci lubią się uczyć. Ważne, aby najmłodsi zauważali, że to czego uczą się w szkole, pozwala im lepiej poznać świat dokoła nich. Wiemy, że nic nie zastąpi relacji, jaką dziecko ma z nauczycielem w szkole – jest ona absolutnie kluczowa dla zdobycia dobrego, rzetelnego wykształcenia.

Platforma edukacyjna Squla jest narzędziem, które wzmacnia starania nauczycieli – pobudza w dzieciach ich naturalny pęd do wiedzy i pozwala na naukę w indywidualnym tempie, zawsze w zgodzie ze wskazówkami nauczycieli i z programem szkolnym.

Każde dziecko może rozwinąć swój pełen potencjał pod warunkiem, że wszyscy połączą swoje siły: nauczyciel, rodzic i dziecko. Platforma dla nauczycieli Squla wspiera to rozwiązanie poprzez quizy, gry i filmy edukacyjne – Nauka poprzez zabawę naprawdę działa!

Nasza misja

Chcemy, aby każde dziecko czerpało radość z chodzenia do szkoły i osiągało jak najlepsze wyniki w nauce.

Powtarzanie materiału w domu ze Squlą buduje pewność siebie dziecka i daje mu przyjemność z nauki. Każde dziecko na to zasługuje!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na info@squla.pl