Squla to lekcje, które pokocha każdy uczeń!

  • Korzystaj bez ograniczeń z bezpłatnej wersji dla szkół.
  • Prowadź angażujące i ciekawe lekcje.
  • Spraw, aby nauka była zabawą.
  • Szybka rejestracja, bezpłatne szkolenia i gotowe materiały lekcyjne.

Squla to wyjątkowe narzędzie dla nauczyciela

Squla dla nauczyciela to pakiet benefitów

Image 1

bezpłatne webinary z ekspertami Squla Academy

Image 1

bezpłatne regularne szkolenia techniczne

Image 1

bezpłatne materiały do wykorzystania na lekcji

Image 1

konkursy dla klas i szkół z wyjątkowymi nagrodami

Image 1

opiekun ze strony customer support

Szukasz idealnej strony do powtórzenia materiału ze swoimi uczniami?

Sprawdź nasze scenariusze lekcji i karty pracy

Znajdź nas na YouTube

Gotowe filmy do wykorzystania na lekcji!

Korzystaj z filmów Squla z matematyki, przyrody, angielskiego i wielu innych, aby wprowadzić uczniów w nowe tematy szkolne, uatrakcyjnić lekcje lub powtórzyć materiał.

Wszystkie przedmioty szkolne

Załóż darmowe konto

Je kunt je alleen aanmelden met een geldig schooladres. Heb je geen zakelijk emailadres? Neem dan contact op met klantenservice@squla.nl met je schoolnaam en -adres.
Wordt je BRIN-code niet herkend? Stuur dan een e-mail naar klantenservice@squla.nl, met daarin je naam, de naam van je school en het BRIN-nummer van je school.

Op onze diensten zijn onze verwerkersovereenkomst, voorwaarden leerkrachten en privacy statement van toepassing. Door op ‘Aanmelden’ te klikken, ga je akkoord met onze verwerkersovereenkomst en voorwaarden leerkrachten.

Masz jakieś pytania?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie poniżej? Sprawdź nasze FAQ

Numer RSPO Twojej szkoły jest niezbędny do rejestracji jako nauczyciel. Nie znasz tego numeru? Sprawdź tutaj!
Nie udało Ci się go znaleźć? Wyślij wiadomość z dokładnymi danymi adresowymi szkoły, w której uczysz, na adres: info@squla.pl, a odeślemy Ci dane potrzebne do rejestracji.
Uwaga! W związku z ogromnym zainteresowaniem naszą ofertą, czas oczekiwania na odpowiedź może wydłużyć się do 5 dni roboczych.

Aby stworzyć klasę należy kliknąć przycisk Dodaj nową klasę. 
W następnym kroku będziesz mógł nadać utworzonej grupie nazwę, a klikając przycisk Dodaj, ukończysz proces. 
Możesz założyć dowolną liczbę klas.

Aby dodać ucznia do swojej grupy, kliknij wybraną klasę. Potem wybierz opcję Dodaj ucznia i wpisz imię dzieckaGotowe!
Kiedy tylko nowy uczeń zostanie dodany do klasy, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z nazwą użytkownika oraz hasłem dla tego dziecka. Pamiętaj, aby te dane dobrze przechowywać. Jeśli chciałbyś dodać do klasy kilkoro dzieci jednocześnie, wystarczy, że podczas wprowadzania informacji o uczniu klikniesz zdanie: Utwórz konta dla większej liczby uczniów. W ten sposób stworzysz jednocześnie dowolną ilość kont. Dane do logowania dla każdego z nich prześlemy na Twój adres e-mail.

Po zalogowaniu się na swoje konto nauczycielskie możesz kliknąć przycisk Zagraj w Squlę i rozwiązywać nasze misje do woli. Jako nauczyciel masz nieograniczony czasowo dostęp do naszej platformy.
Jeśli szukasz inspiracji podczas planowania kolejnej lekcji koniecznie sprawdź nasze pomysły na wykorzystanie Squli w trakcie zajęć. Poniżej kilka z nich:
1. Pomysły na gry zespołowe.
2. Pomysły na gry indywidualne.
3. Pomysły na turnieje klasowe.
4. Dodatkowe materiały.

W przypadku kont szkolnych, nie ma możliwości poproszenia o przypomnienie hasła za pośrednictwem naszego formularza. Natomiast Ty, jako nauczyciel, możesz je z łatwością odnaleźć po zalogowaniu się na swoje konto. W zakładce Moje klasy kliknij wybraną klasę a następnie wybierz opcję Wyświetl nazwy użytkowników i hasła. W ten sposób zyskasz wgląd we wszystkie dane Twoich uczniów. Twój uczeń chce zmienić swoją nazwę użytkownika albo hasło? Możesz to zrobić, edytując jego profil. Oto jak tego dokonasz:
Kliknij wybraną klasę
Kliknij imię ucznia, którego dane chcesz zmienić
Kliknij przycisk Profil
Po wybraniu opcji Edytuj profil, hasło (jak również użytkownika) będzie można zmienić. Aby zapisać zmiany kliknij Zapisz. Gotowe!
Pamiętaj: dodałeś do swojej klasy prywatne konto któregoś z Twoich uczniów? W tym wypadku nie możesz edytować hasła dziecka. W polu hasło wyświetli się natomiast informacja o braku hasła. Zmiany w profilu takiego ucznia może wprowadzić tylko jego rodzic.

Artykuły dla nauczycieli