missie

Nasza wizja

Squla wierzy, że wszystkie dzieci mogą czerpać radość z nauki. Jeśli materiały do nauki pasują do ich wieku i zainteresowań, dzieci mogą osiągać widoczne wyniki w nauce. W procesie tym niezbędni są: nauczyciele, rodzina oraz szkolna edukacja. Squla jest dopełnieniem. To narzędzie pomocnicze przeznaczone do motywacji dziecka na jego poziomie i w jego własnym tempie. Wszystkie przedmioty szkolne są w pełni zgodne z obowiązującym programem nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Squla ułatwia to za pomocą quizów, gier i filmów wideo dostępnych na stronie internetowej, tablecie i za pomocą aplikacji mobilnej.

Squla w TEDx

26 marca 2015 roku podczas konferencji  TEDx AmsterdamED dotyczącej współczesnej edukacji wystąpił założyciel Squli, André Haardt. Zobacz relację z jego występu.

Praca w Squli

Zajrzyj za kulisy naszej głównej siedziby w Amsterdamie. Poznaj grupę wspaniałych specjalistów: ekspertów ds. edukacji, twórców gier, designerów i deweloperów, którzy stoją za sukcesem Squli.

Visie

Nasza misja

Squla chce, aby wszystkie dzieci z radością chodziły do szkoły i nie miały problemów z materiałem, którego się w niej uczą. Pragnie, aby nauka w domu dodała im pewności siebie i radość z poznawania świata. Squla dąży do tego od 2010 roku, kiedy rozpoczęła swoją działalność. Jej założycielem jest pełen pasji tata, który uważa, że we współczesnej edukacji można osiągnąć dużo więcej przy użyciu obecnej technologii. Z taką samą pasją każdego dnia pracujemy w Squli. Tutaj możesz przeczytać więcej jej początkach i o tym, kim jesteśmy.

0
Dzieci, które grają w Squlę w domu
0
Nauczycieli zaangażowanych w Squlę
0
Dzieci, które grają w Squlę w szkole

Contact

Kontakt ze Squlą dla mediów

Andre Haardt
CEO Squla
andre@squla.com

Materiały prasowe Squli

Squla daje radość z nauki dzieciom w:

FlagNL_96FlagFR_96FlagPOL_96FlagUSA_96FlagChina_96