Image

Squla dla klas 1-6

Jeżeli dziecko czerpie z jakiejś czynności przyjemność, to łatwiej przyswaja nową wiedzę. Dlatego w Squli materiał szkolny ćwiczysz, grając i rozwiązując quizy. Nie tylko dobra zabawa, ale także zdobywanie wiedzy. Bez znaczenia czy potrzebujesz dodatkowej powtórki czy szukasz nowych wyzwań.

W taki sposób Squla pomaga uczniom klas 1-6

Image 1

Ćwicz na swoim poziomie

W prosty sposób zmieniaj klasę na wyższą lub niższą. Dzięki temu zawsze grasz na swoim poziomie!

Image 1

Powtarzaj materiał szkolny

Wszystkie quizy są tworzone przez specjalistów z dziedziny edukacji i są zgodne z aktualną podstawą programową.

Image 1

Śledź postępy

Obserwuj osiągnięcia swojego dziecka w tygodniowych raportach oraz na koncie rodzicielskim w Squli.

Przedmioty dla klas 1-6

Spójrz, tak wygląda Squla dla Twojego dziecka

3 powody, dla których Squla działa

Image 1

Bezpieczeństwo w sieci

Squla jest wolna od reklam oraz funkcji czatu.

Image 1

Tworzona przez ekspertów w edukacji

Pytania w Squli są tworzone przez specjalistów w swoich dziedzinach.

Image 1

Dostępna na komputerze, telefonie i tablecie

Graj w Squlę jak chcesz i kiedy chcesz.

Twoje dziecko może grać w Squlę już dziś!

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc

Masz jakieś pytania?

Nie znalazłeś odpowiedzi tutaj? Sprawdź nasze FAQ

Po zakupie abonamentu w Squli możesz samodzielnie zmieniać klasę, tak aby powtórzyć materiał z poprzedniej klasy lub zmierzyć się z ćwiczeniami na wyższym poziomie. Także zmiana klasy po wakacjach nie będzie stanowić problemu.

Quizy adaptacyjne różnią się od naszych pozostałych quizów tym, że po rozwiązaniu pierwszej rundy pytań uczniowie otrzymają informację o ilości zdobytych punktów. Na podstawie uzyskanego wyniku, zostanie dla nich przygotowany indywidualnie dobrany zestaw pytań w kolejnej rundzie. Jeśli uczeń odpowiedział bezbłędnie na wszystkie pytania, to poziom kolejnej rundy będzie trudniejszy. Jeśli natomiast popełnił błędy, to przygotowane zostaną dla niego pytania na podobnym poziomie.
Quizy adaptacyjne pojawiają się w języku angielskim i matematyce.

Rezultaty osiągane przez Twoje dziecko są widoczne w wysyłanych przez nas w każdy poniedziałek Raportach. Po zalogowaniu się na konto rodzicielskie możesz sprawdzić jak Twoja pociecha poradziła sobie z pytaniami ze wszystkich przedmiotów. Widzisz tam, które z pytań sprawiły mu trudność, a na które odpowiedział bez problemu. Dzięki temu masz szansę zachęcić go do poświęcenia więcej czasu na naukę przedmiotów, które w tej chwili są jego słabszym punktem.

Nie mamy w naszej ofercie próbnego członkostwa na miesiąc. Niemniej jednak, możesz przetestować Squlę kupując ofertę roczną. Otrzymujesz wtedy możliwość rezygnacji w ciągu pierwszych 30 dni od zakupu. Jeśli w tym czasie zdecydujesz, że Squla nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz wysłać nam wiadomość z rezygnacją. Zamkniemy wtedy Twoje konto i zwrócimy Ci opłatę za nie.
Uwaga! Aby skorzystać z przysługującej Ci gwarancji konieczny jest kontakt mailowy.
Innym sposobem na przetestowanie Squli jest wybranie opcji Demo na naszej stronie głównej. Zostaniesz przekierowany na stronę z przykładowymi zadaniami dla każdej z klas. Możesz sprawdzić czy forma gier i zabaw jaką oferujemy odpowiada Tobie i Twoim dzieciom.

Wykorzystaj swoje konto rodzicielskie jako narzędzie do dopingowania dziecka podczas nauki!
kontroluj postępy dziecka dzięki cotygodniowym raportom
dopasuj poziom rozwiązywanych przez dziecko zadań do jego potrzeb
zachęcaj swoje dziecko do nauki przy pomocy motywujących wiadomości 
Poprzez swoje konto rodzicielskie możesz zarządzać abonamentem dziecka, sprawdzić kiedy kończy się jego ważność, przedłużyć lub zakończyć subskrypcję. Tam możesz również założyć dodatkowe konto ze zniżką rodzinną.
Za pośrednictwem konta rodzicielskiego możesz również ustawić cel dla swojego dziecka. Zdecyduj ile minut ma poświęcić na naukę w kolejnym tygodniu i zadania z jakiego przedmiotu powinien rozwiązywać. 
Jeśli zapomniałeś swojej nazwy użytkownika, możesz poprosić o jej przypomnienie tutaj. Jeśli zapomniałeś swojego hasła, tutaj możesz poprosić o jego przypomnienie.

Artykuły dla dzieci z klas 1-6