Ćwicz pracę zespołową ze Squlą!

Ryanne

Podejmowanie decyzji nigdy nie jest łatwe, a podejmowanie takiej decyzji, aby wszyscy w zespole byli ze sobą zgodni, jest jeszcze trudniejszym zadaniem. Ze Squlą w bardzo prosty sposób możesz pomóc swoim podopiecznym wspólnie podejmować decyzje! Praca zespołowa w Squli – to możliwe!

Praca zespołowa w Squli

Ćwicz z uczniami pracę w zespole grając w Squlę! Jak to zrobić? Podziel dzieci w klasie na grupy. Zaproś pierwszy zespół do multitablicy. Wyświetl pierwsze pytanie w Squli z dowolnego zakresu – np. zadania z matematyki czy zadania do nauki polskiego. Kiedy pierwszy zespół odpowie na wszystkie pytania, zapisz ilość poprawnych odpowiedzi i poproś następny zespół o podejście do tablicy. Zespół z największą ilością poprawnie udzielonych odpowiedzi wygrywa zabawę!

Istotnym jest, aby każdy zespół wybrał odpowiedź po jej uprzednim uzgodnieniu ze wszystkimi członkami. Następnie poproś grupę, by wyjaśniła swój wybór. Reszta uczniów czekających na swoją kolej powinna zachować ciszę i nie podpowiadać drużynie, która w danym momencie odpowiada na pytania.

Życzymy udanej zabawy ze Squlą! 

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc