“Czy tu chodzi tylko o podstawę programową?” – szkolenie

Dorota Zawadzka

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z Dorotą Zawadzką, podczas którego dowiedzą się Państwo m.in: Na czym, oprócz realizacji materiału, warto skupić się w szkole? Jak pogodzić rolę wychowawcy i nauczyciela realizującego program?OBEJRZYJ SZKOLENIE!

„Czy tu chodzi tylko o podstawę programową?"
- szkolenie z Dorotą Zawadzką


O szkoleniu

Jak sprawić, żeby uczniowie nam ufali i w przyszłości wspominali nas, nauczycieli, jako ważne osoby, które pomogły nie tylko w zdobywaniu wiedzy, ale i w zrozumieniu świata i poradzeniu sobie z emocjami. 

Jak wygląda nowoczesne spojrzenie na rolę nauczyciela/wychowawcy? Jak być dobrym wychowawcą?

Tematyka szkolenia:

  • Dowiesz się, jak zintegrować grupę klasową.
  • Poznasz sposoby budowania przynależności do społeczności szkoły.
  • Udoskonalisz umiejętności nauczyciela-moderatora (poznasz sposoby prowadzenia dyskusji w klasie i rozwiązywania sporów).
  • Udoskonalisz umiejętności nauczyciela-mentora (poznasz sposoby budowania relacji uczeń – mistrz opartej na otwartości i wzajemnym szacunku).
  • Poznasz katalog ważnych tematów na lekcje wychowawcze.

Ekspert

Dorota Zawadzka – psycholog, nauczyciel akademicki, autorka bestsellerowych poradników dla rodziców, współprowadząca i autorka kultowych programów telewizyjnych. Założycielka internetowej Akademii dla Rodziców. Kawaler Orderu Uśmiechu. Mama wspaniałych synów i babcia cudownych wnucząt.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc