Dzień Dziecka w Squli!

Ryanne

Squla_mailing_dds[QXPw]

Z okazji Dnia Dziecka Squla przygotowała wspaniałe konkursy, nagrody, oferty i niespodzianki!  Zapraszamy do zapoznania się z programem Dnia Dziecka w Squli!


Dostęp do Squli za połowę ceny!

Z okazji Dnia Dziecka Squla przygotowała bardzo atrakcyjną zniżkę: dostęp do Squli tańszy o 50%! Więcej informacji o naszej specjalnej ofercie znajdą Państwo tutaj.

Konkurs: Mistrzowie Squli!

Dzień Dziecka w Squli trwa przez cały tydzień! Dla trójki najlepszych graczy, którzy od 30 maja do 05 czerwca 2016 roku uzyskają największą ilość punktów XP w Squli, mamy rewelacyjne nagrody. Na najlepszego squlowego gracza czeka interaktywny robo-piesek Teksta! Zaś dzieci z drugim oraz trzecim najlepszym wynikiem w Squli otrzymają mini robo-kotka Teksta lub mini robo-pieska Teksta!

Konkurs: Hasło zagadka!        

Od 30 maja do 03 czerwca rozwiązując zadania z Języka polskiego (klasy 1-3 rozwiązują zadania z Przygody z polskim) dzieci mogą znaleźć ukryte literki, które są odpowiedzią na naszą zagadkę.

Oto zagadka:

Squlek dzieciom w nauce pomaga,
A w zamian tylko jednego wymaga…

Czego? Odpowiedź na naszą zagadkę prosimy przesłać do: renata@squla.pl. Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy 10 biletów rodzinnych (dziecko + rodzic) do wyboru do: kina, parku rozrywki lub parku wodnego. Do poniedziałku 06 czerwca czekamy na odpowiedzi!

Uwaga! Przez pięć dni codziennie nowa literka będzie dodawana na stronę zadań z Języka polskiego. Zatem w piątek 03 czerwca dzieci będą mieć wszystkie pięć literek naszej zagadki!


Chcemy również złożyć wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta i życzyć im dużo radości 1 czerwca oraz w każdy następny dzień roku!

 

Untitled design (4)

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc