Premiera gier planszowych Squli

Ryanne

Proste reguły, angażujące zadania i duża dawka motywującej nauki przez zabawę! Z radością informujemy, że nowe gry planszowe edukacyjne Squli są już dostępne w sprzedaży na stronie wydawnictwa Granna! 

Jesteś rodzicem dziecka w wieku od czterech do dwunastu lat? Szukasz angażującej i ciekawej gry planszowej edukacyjnej? Koniecznie poznaj nową serię gier planszowych Squli — efekt wielomiesięcznej wytężonej pracy specjalistów ds. edukacji Squli i ekspertów ds. gier wydawnictwa Granna, a także grafików, tłumaczy i wielu innych. Wszystkie gry są w 100% zgodne z podstawą programową MEN.

Spędź miło czas ze swoim dzieckiem i zmotywuj je do poszerzania wiedzy z 6 nowymi grami w dwóch rodzajach. Wszystkie gry planszowe edukacyjne są dostępne na stronie wydawnictwa Granna.

Quizy edukacyjne SQULI

Każda gra edukacyjna zawiera ponad 100 ciekawych i podchwytliwych pytań związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi.

 

Gry karciane

Wystarczy poznać zadanie i dopasować jedną z trzech kart z odpowiedziami. Jeśli dziecko znajdzie prawidłowe rozwiązanie i będzie wystarczająco szybkie, otrzyma punkty i tym samym wygrywa rozgrywkę! Gry karciane oparte są na wiedzy z 3 różnych przedmiotów dla 3 grup wiekowych.

Zabawy z ortografią

Dla dzieci wieku 6-8 lat

Wyzwania matamatyczne

Dla dzieci wieku 8-11 lat

Wyprawy z geografią

Dla dzieci wieku 10-99 lat

Serdecznie zachęcamy do zabawy!

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc