Nauka języka angielskiego ze Squlą

Czy gry mogą skutecznie uczyć? Sprawdź to za pomocą Squli! Dzięki platformie Twoje dziecko pozytywnie spędzi czas, ucząc się przez zabawę! Nauka angielskiego za pomocą gier jest łatwo przyswajalna i dostępna nawet dla dzieci w przedszkolu! Słówka, gramatyka i wymowa same będą wchodzić do głowy w trakcie przechodzenia przez kolejne plansze i quizy z angielskiego. Nauka języka zaprocentuje w przyszłości w postaci niezbędnej umiejętności, jaką jest znajomość języka obcego.

Kup teraz

Nowość! Ćwicz wymowę w języku angielskim!

Dzięki naszym nowym innowacyjnym quizom, możesz ćwiczyć prawidłową wymowę w języku angielskim. Naciśnij przycisk na ekranie telefonu, tabletu czy komputera i nagraj swoją wymowę. Najpierw usłyszysz nagranie, a potem będziesz mógł powtórzyć słowo lub zdanie. Na początku pojawią się krótkie słowa, a potem coraz dłuższe zdania. Quizy mają charakter adaptacyjny i automatycznie dopasują się do poziomu dziecka. W ten sposób każde dziecko będzie mogło ćwiczyć prawidłową wymowę na swoim własnym poziomie i we własnym tempie.

Quizy adaptacyjne w Squli

Czym są quizy adaptacyjne?

Słowo “adaptacja” pochodzi z języka angielskiego i oznacza “coś co się dopasowuje”. Quiz adaptacyjny, to taki quiz, w którym poziom trudności automatycznie dopasuje się do umiejętności Twojego dziecka. Quiz nie będzie za trudny, ale nie będzie także zbyt łatwy!

Przykład: Ola chce się uczyć wymowy w j. angielskim.

W adaptacyjnym quizie z języka angielskiego, Ola znajdzie takie słowa i zwroty jak: “cheap”, “shopping list” i “That soup is spicy”.

Jeśli Ola rozwiąże prawidłowo wszystkie quizy, pojawią się trudniejsze słowa i zwroty, np. “eggplant”, “queue” i “The butcher sells sausage and pork”.

Jeśli quizy okażą się dla Oli zbyt trudne i popełni błędy, pojawią się łatwiejsze słowa takie jak: “cucumber” i “sweet”.

Zaleta quizów aktywacyjnych jest oczywista: materiał do nauki nie jest zbyt łatwy, ale także nie jest zbyt trudny. Zawsze zachowany jest balans pomiędzy nauką a zabawą.

Kup teraz

 

Postępy i trudności

Grając w gry wykorzystujące angielski, twoje dziecko uczy się niezbędnej umiejętności. Po angielsku mówi dzisiaj co trzeci Europejczyk! Angielski to język, w którym przeprowadza się międzynarodowe rozmowy biznesowe i który pozwala porozumiewać się w trakcie podróży po całym świecie. Nie sposób wyobrazić sobie, aby dzisiejsze przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas nie uczyli się tego języka. Stwórz dla swojego dziecka komfortowe warunki do przyswajania i ćwiczenia wiedzy. Dzięki Squli będzie mogło uczyć się w nieprzymuszony sposób!

Platforma daje możliwość zapoznania się ze słownictwem z wielu kategorii, stroną bierną czy liczebnikami. Podstawowe zagadnienia związane z domem, rodziną i szkołą staną się dla twojego dziecka w pełni zrozumiałe. Będzie mogło bez problemu używać ich na wakacjach lub w trakcie rozmów z przyjaciółmi. Squla współpracuje z Oxford University Press, dzięki czemu jest doskonale poinformowana o zakresie najważniejszego słownictwa. Gry interaktywne to pożyteczne spędzenie czasu i doskonała motywacja do nauki. Już kilkanaście minut dziennie grania pozwala na uzyskanie pozytywnych ocen w szkole! Namów swoje dziecko do zagrania w demo. Jeśli spodoba mu się taki sposób nauki, możecie wykupić abonament na platformie!

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Ponad 65 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Poznaj naukę języka angielskiego ze Squlą na wszystkich poziomach nauczania

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole