Konto nauczycielskie w Squli

Ryanne

ThinkstockPhotos-479707487

 

Każdy nauczyciel otrzymuje w Squli łatwy i intuicyjny w obsłudze kokpit – konto nauczycielskie, czyli swoje wirtualne centrum dowodzenia. Posiadanie własnego konta nauczycielskiego jest niezbędne do prowadzenia zajęć w Squli.

Na jakich zasadach działa konto nauczycielskie w Squli?

– Każdy wychowawca powinien utworzyć własne konto nauczycielskie, utworzyć klasę i dodać do niej swoich uczniów. W ten sposób stanie się on administratorem danej klasy.

– Nauczyciele innych przedmiotów (na przykład języka angielskiego) mogą również korzystać ze Squli podczas lekcji z klasą, której nie są administratorem.

– W przypadku zajęć z tablicą multimedialną, nauczyciel innego przedmiotu loguje się w Squli na własnym koncie nauczycielskim, z którego wyświetla wybrane przez siebie zagadnienia dla uczniów.

– W przypadku zajęć indywidualnych w sali komputerowej nauczyciel innego przedmiotu, który chciałby monitorować postępy uczniów podczas tych zajęć, powinien otrzymać od wychowawcy wgląd do Squli dla uczniów tej klasy. W tym celu wychowawca (administrator klasy) wysyła zaproszenie innemu nauczycielowi poprzez wpisanie jego adresu e-mailowego w wyznaczone pole. Nauczyciel innego przedmiotu otrzyma wgląd do postępów uczniów po zaakceptowaniu zaproszenia w swoim koncie nauczycielskim Squli.

– W razie potrzeby można też w bardzo prosty sposób zmienić administratora danej klasy na innego nauczyciela.

Uwaga! Proszę pamiętać, aby nie udzielać wglądu do rezultatów zgromadzonych przez uczniów niepowołanym osobom!

Mają Państwo pytania lub wątpliwości? Proszę napisać do nas na: nauczyciel@squla.pl

Życzymy milej i owocnej pracy ze Squlą!

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc