„Nie taki diabeł straszny…”, czyli jak wspierać dziecko w powrocie do szkoły po pandemii – szkolenie

Marta Młyńska

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z Martą Młyńską i Przemysławem Skolimowskim, podczas którego dowiedzą się Państwo m.in: jak wrócić do rytmu codziennego chodzenia do szkoły? Jak zadbać o dobrostan dziecka, jego emocje, motywacje i relacje z innymi?OBEJRZYJ SZKOLENIE!

„Nie taki diabeł straszny…”, czyli jak wspierać dziecko w powrocie do szkoły po pandemii
- szkolenie z Przemysławem Staroń i Martą Młyńską

O szkoleniu

Długa nieobecność dziecka w szkole jest często wydarzeniem bardzo stresującym – zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. W dobie pandemii wszyscy – rodzice, uczniowie, nauczyciele – byli niejako zmuszeni do odnalezienia się w nowej, bardzo trudnej rzeczywistości. Niedługo nadejdzie czas na powrót do “starej” szkolnej rzeczywistości i funkcjonowania sprzed czasów pandemii. Może z tego wyniknąć zarówno mnóstwo obaw, lęków, zmartwień i trosk, jak i radości.

To my, Rodzice, możemy w dużej mierze wesprzeć nasze dzieci w powrocie do szkoły, w sytuacji ponownej zmiany.

Korzyści dla uczestników i uczestniczek:

  1. Dowiesz się, jak wspierać dziecko w sytuacjach zmian.
  2. Poznasz inspiracje – jak wrócić do rytmu codziennego chodzenia do szkoły.
  3. Otrzymasz wskazówki, jak zadbać o dobrostan swojego dziecka, jego emocje, motywację i relacje z innymi.
  4. Poczujesz się zaopiekowany/zaopiekowana, a dzięki temu i Twoje dziecko/dzieci.

Ekspert

Przemysław Staroń – psycholog, nauczyciel, trener, wykładowca. Autor książki “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020. Jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl.

Marta Młyńska – trenerka, coach, szkoleniowiec, metodyczka, edukatorka, nauczycielka dyplomowana. Wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018. Laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, egzaminator maturalny, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc