Pierwsza edycja turnieju Fun Week Squli 2016!

Ryanne

PL_FunWeekSqula_logo_2016

W poniedziałek 16 maja 2016 rozpocznie się pierwsza edycja ogólnopolskiego turnieju Fun Week Squli. Poniżej znajdą Państwo informacje o turnieju oraz jego zasady.


1. Jak długo potrwa turniej?

Turniej potrwa od poniedziałku 16 maja 2016 roku do piątku 20 maja 2016 roku włącznie.

2. Kto może wziąć w nim udział?

Uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych.

3. Jakie są zasady turnieju?

Przez 5 dni turnieju w trakcie lekcji uczniowie (indywidualnie lub grupowo) rozwiązują w Squli zadania z Przedmiotu Tygodnia, którym w pierwszej edycji turnieju będzie język angielski.

Indywidualnie – każdy uczeń po zalogowaniu się w Squli rozwiązuje zadania z języka angielskiego. Zadania uczniowie mogą rozwiązywać w trakcie lekcji na tabletach lub na komputerach stacjonarnych.

Grupowo – wybrany uczeń przy komputerze bądź tablicy multimedialnej udziela odpowiedzi z języka angielskiego, która została wytypowana przez klasę, jako odpowiedź poprawna.

4. Jak długo można rozwiązywać zadania?

Nie ma limitu czasowego. Można grać w Squlę przez dwie lekcje pod rząd każdego dnia lub kilka minut w trakcie lekcji – to zależy od nauczyciela. Oczywiście im dłużej uczniowie będą rozwiązywać zadania z języka angielskiego, tym mają większe szanse wygrania turnieju w swojej grupie wiekowej. Jednak należy pamiętać, że jest to turniej szkolny, zatem zadania mogą być rozwiązywane przez uczniów tylko w trakcie lekcji.

5. Kto wygrywa Fun Week Squli?

Wygrywa uczeń, który zdobył najwięcej punktów XP rozwiązując zadnia z Przedmiotu Tygodnia – języka angielskiego w swojej kategorii wiekowej. W sumie sześciu uczniów ma szansę wygrać (z 1 klasy, 2 klasy, 3 klasy, 4 klasy, 5 klasy oraz 6 klasy) Fun Week Squli!

6. Jakie są nagrody?

Sześć Pucharów Squli oraz bilety dla całej klasy do wybranego przez zwycięzcę miejsca: parku wodnego, parku rozrywki bądź do kina. Na sześć klas czeka sześć niesamowitych nagród! Dodatkowo wśród wszystkich uczniów biorących udział w turnieju rozlosujemy 100 piórników Squli!

7. Kiedy i gdzie będą podane wyniki?

Wyniki turnieju będą ogłoszone w poniedziałek 23 maja na stronie Squli, Facebooku Squli oraz w wiadomości wysłanej do nauczycieli. W sprawie nagród będziemy kontaktować się z nauczycielami zwycięzców turnieju.

8. Pytania?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące turnieju prosimy o wiadomość na adres: info@squla.pl z tytułem maila Fun Week Squli.

* Pierwszy raz w Squli?

Aby wziąć udział w turnieju, należy wpierw utworzyć swoje konto nauczycielskie oraz klasę, a następnie dodać do klasy uczniów. Każdy uczeń otrzyma swój unikalny login, za pomocą którego może rozpocząć grę ze Squlą. Więcej o pierwszych krokach w Squli można przeczytać tutaj.


WYNIKI TURNIEJU:

W kategorii 1 klasa: Prywatna szkoła podstawowa ICO (Tomaszów Lubelski)
nauczyciel: Katarzyna Towbin

W kategorii 2 klasa: Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Połoskach
nauczyciel: Małgorzata Sylwesiuk

W kategorii 3 klasa: Samorządowa szkoła podstawowa nr 6 – Jana Pawła II (Września)
nauczyciel: Karolina Mazurkiewicz-Walczak

W kategorii 4 klasa: Publiczna szkoła podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Witeradowie
nauczyciel: Joanna Sikora

W kategorii 5 klasa: Szkoła podstawowa nr 34 im. Mikołaja Kopernika (Katowice)
nauczyciel: Anna Milerska

W kategorii 6 klasa: Szkoła podstawowa w Borowem im. Marii Konopnickiej (Borowe)
nauczyciel: Paulina Korusiewicz

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc