Regulamin dotyczący monet i prezentów

W Squli podczas gry i rozwiązywania quizów zbierasz monety. Zebrane monety możesz wymienić na prezenty. W tym dokumencie znajdziesz zasady dotyczące zdobywania monet oraz wymiany ich na prezenty w naszym Sklepiku.

Zdobywanie monet

Monety zdobywasz odpowiadając prawidłowo na pytania w naszych quizach oraz grając w gry. Otrzymasz także bonusowe monety w przypadku aktywnego przedłużenia abonamentu. Ilość zdobytych monet zależy od gry / quizu, w jaki grałeś:

  • Quiz. Za każdą prawidłową odpowiedź dostajesz 1 monetę. Kiedy po raz pierwszy rozwiążesz pytania na danym poziomie zdobędziesz bonusowe monety! (ilość monet bonusowych = zdobyte na danym poziomie monety x 5)
  • Bitwa na balony. Wygrałeś w Bitwie na balony? Zdobywasz wówczas 10 monet bonusowych. Dodatkowo zdobywasz 1 monetę za każdą prawidłową odpowiedź.
  • Wyścig z czasem. Im więcej graczy weźmie udział w danej rundzie oraz im więcej padnie prawidłowych odpowiedzi, tym większa pula monet do zdobycia. Na końcu rundy pula monet zostanie podzielona pomiędzy graczy. Im wyżej znajdziesz się w rankingu, tym więcej monet zdobędziesz.
  • Biegnij! Monety leżą na Twojej drodze. Wszystkie monety, które zbierzesz należą do Ciebie!

Squla zastrzega sobie prawo do zmiany ilości monet zdobywanych podczas gier i quizów.

Nie możesz przekazać swoich monet nikomu innemu. Są one powiązane z Twoim kontem.

Jeśli w wyniku problemów technicznych lub błędu systemowego, do Twojego profilu zostanie dodane zbyt wiele monet, Squla zastrzega sobie prawo do usunięcia ich z Twojego profilu.

Prezenty

Monety można wymienić tylko na takie prezenty, które znajdują się w sklepiku Squli w danym momencie.

Squla zastrzega sobie prawo do zmian oferowanych w Sklepiku prezentów oraz do zmian dotyczących ilości monet potrzebnych do zakupu danego prezentu.

Monet nie można wymienić na pieniądze.

W przypadku podejrzenia o nadużywanie prawa do zakupu prezentów, Squla zastrzega sobie prawo odmówienia użytkownikowi zakupu prezentu.

Możesz zbierać swoje monety tak długo, jak Twój abonament pozostaje aktywny. W wypadku zakończenia abonamentu, z jakiegokolwiek powodu, zgromadzone wcześniej monety nie mogą zostać już wykorzystane.

Zakup awatarów

Możesz kupić awatary w naszym Sklepiku. Twój nowy awatar pojawi się na Twoim koncie w ciągu 2 godzin.

Zakup i wysyłka prezentów do wydrukowania

Możesz kupować prezenty do wydrukowania w naszym Sklepiku. Zostaną one wysłane na Twój adres e-mail w ciągu 2 godzin od zakupu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w tym regulaminie.

FutureWhiz v2015. Ostatnio zmienione 23.08.2018.