Squla.pl i Oxford University Press łączą siły

Ryanne

Squla.pl, wiodąca w Europie platforma edukacyjna dla dzieci w wieku szkoły podstawowej podjęła współpracę z Oxford University Press, największym wydawnictwem uniwersyteckim i liderem na rynku nauczania języka angielskiego. Dzięki partnerstwu z OUP, dzieci już korzystające ze Squli oraz nowi użytkownicy mogą uczyć się języka angielskiego na najwyższym poziomie.

Według badania „Generacja Z od A do Z”[1], przeprowadzonego na zlecenie Squla.pl, 86% rodziców uważa lekcje angielskiego jako jedną z najistotniejszych aktywności szkolnych, a aż 75% dzieci wskazuje język angielski jako najciekawszy przedmiot w szkole. Squla wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci podjęła współpracę z Oxford University Press, aby zagwarantować naukę języka angielskiego na najciekawszym i najwyższym poziomie.

Wyjątkowe podejście Squli do nauki poprzez zabawę naturalnie łączy się teraz z misją Oxford University Press w angażowaniu uczniów do nauki języka angielskiego – komentuje Ewa Czarnojan, General Manager Oxford University Press w Polsce. – Sposób, w jaki Squla motywuje uczniów do nauki dzięki nowoczesnym technologiom i aplikacjom pozwala nam lepiej dostosować metody nauki do oczekiwań młodego pokolenia. Przeniesienie materiałów edukacyjnych na smartfony, tablety i komputery sprawia, że dzieci mają więcej radości z nauki.– dodaje Ewa Czarnojan.

Oxford University Press dostarczył dla Squla.pl najnowsze materiały (publikowane w 2014 r.), w tym oryginalne materiały video, audio, i lustracje dla uczniów na poziomie wszystkich klas szkoły podstawowej. Najmłodsi użytkownicy Squli dzięki wkładowi OUP mogą teraz ćwiczyć język angielski czytając i bawiąc się w gry rozbudowujące słownictwo, a także słuchając bogatych materiałów audio. Co więcej, dzieci w Squla.pl mogą również trenować umiejętności, których wymaga od nich dzisiejszy świat, gdyż nowe materiały Oxford University Press kładą nacisk na naukę niezależnego myślenia, komunikacji, współpracy i twórczego myślenia.

Cieszymy się na partnerstwo ze strony Oxford University Press ze względu na ich głęboką wiedzę, jakość i podejście do nauczaniu języka angielskiego – komentuje André Haardt, założyciel Squli.
Squla została zaprojektowana tak, by motywować i inspirować dzieci do nauki w każdym miejscu i czasie – nie tylko podczas lekcji szkolnych. Dzięki uczestnictwu Oxford University Press w Squli, niezależnie od wieku, nasi użytownicy dostają do ręki najlepsze materiały z języka angielskiego!

Angielski online

Nauka języka angielskiego wymaga utrwalania słownictwa poprzez słuchanie żywej mowy. Rodzice pomagając dziecku w nauce najczęściej pobierają artykuły i video dostępne online.
Badanie „Generacja Z od A do Z” wykazało, że 24% rodziców robi to kilka razy w tygodniu. Dzięki materiałom opracowanym zgodnie z programem Ministerstwa Edukacji Narodowej i partnerstwu z prestiżowymi wydawnictwami, takimi jak Oxford University Press, Squla stwarza rodzicom możliwość zebrania wszystkich narzędzi do pomocy w domowej nauce dziecka, bez potrzeby pobierania ich z niepewnych źródeł. Wyniki badania wskazują też, że aż 50% dzieci w wieku od 6 do 12 lat korzysta z Internetu w domu codziennie i częściej wybiera tę aktywność, niż oglądanie telewizji.
Platforma Squla.pl odpowiada na zapotrzebowanie rodziców i dzieci na miejsce w sieci, które łączy naukę z zabawą i jest idealnym narzędziem do wykorzystania w domowej nauce.

 

[1] Raport „Generacja Z od A do Z” opracowany został przez Gemius Polska na zlecenie Squla.pl w sierpniu 2015r.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc