Tata, a Marcin powiedział…

Ryanne

Family using new technology, overhead view


Ach, dzieciństwo. Czas beztroski, radości i szalonych pomysłów. Gdyby tak znowu być dzieckiem… Ale czy odnalazłbyś się we współczesnej rzeczywistości? Twoje dzieciństwo, a dzieciństwo Twoich dzieci dzieli nie tylko pokolenie, ale i lata świetlne w dziedzinie technologii i techniki.

Tata, a Marcin powiedział… Tak. To na pewno słyszysz czasem od swojego dziecka. To brzmi znajomo. Ta pierwsza część. Tata, a Marcin powiedział, że iPhone jest lepszy od smartfona. Tata, a Marcin powiedział, że ta aplikacja jest super. Tata, a Marcin powiedział, że kupiliśmy zły tablet. Jaki iPhone? Jaka aplikacja? Jaki tablet? W pewnym momencie zauważasz, że Twoje kilkuletnie dziecko jest bardziej do przodu z technologią, niż Ty.

Czy to dobrze?

Trudno wyrokować, czy to dobrze, czy nie. Jest to po prostu znak naszych czasów. Kiedyś Ty wiedziałeś wszystko o swojej ulubionej drużynie piłkarskiej, ulubionym zespole, ulubionej bajce, a dziś Twoje dziecko wie niemal wszystko o technologii i technice. Łatwo, szybko, wręcz naturalnie przychodzi mu nauka obsługi komputera, telefonu komórkowego czy tabletu. Masz czasem wrażenie, że tak swobodnie korzysta z różnych programów, że chyba zostanie informatykiem!

I zapewne 90% rodziców myśli w ten sposób!

Tata, a Marcin powiedział, że za twoich czasów nie było komputerów. Tata, ale ty miałeś nudne dzieciństwo! Dobrze wiesz, że dzieciństwo miałeś wspaniałe. Byłeś dzieckiem zaledwie dwadzieścia kilka, może trzydzieści kilka lat temu, ale patrząc obecnie na swoje dziecko grające na tablecie masz czasem wrażenie, jakby to było w innym czasie i w innej przestrzeni. Jakby to było wieki temu. Czy można Twój dawny świat dzieciństwa połączyć ze światem Twojego dziecka? Oczywiście, że można!

Tylko jak?

W bardzo prosty sposób! Możesz popracować razem ze swoją pociechą wykorzystując komputer, telefon bądź tablet. Możecie ten czas wykorzystać produktywnie dzięki programom edukacyjnym takim właśnie, jak Squla. Squla to nowoczesna edukacja przy użyciu nowych technologii. Grając w Squlę ze swoim dzieckiem będziecie się razem świetnie bawić i zarazem uczyć. Dzięki naszej aplikacji Zagraj z przyjacielem nie tylko spędzisz fajny czas ze swoją pociechą, ale i przekonasz się, że nowe technologie to nowe możliwości dla Twojego dziecka – możliwości rozwoju!

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc