W jaki sposób Squla motywuje dzieci do nauki? Motywacja do nauki w domu

Ryanne

W Squli wiemy, jak ważna jest motywacja dziecka do nauki. Oto 10 powodów, dla których dzieci chętniej uczą się ze Squlą! Sprawdź jak motywacja do nauki w domu wzrośnie dzięki nauce przez zabawę!

1. Każdy wygrywa

W Squli każde dziecko jest zwycięzcą! Małe sukcesy i duże sukcesy – wszystkie nagradzamy punktami i monetami!

2. Prawdziwe nagrody

Zdobyte monety dzieci mogą wymieniać na prawdziwe prezenty w naszym Sklepiku! Piórniki Squli lub eKarty prezentowe od Empiku.

3. Konkursy jako motywacja do nauki w domu

Dzieci uwielbiają konkursy ze Squlkiem w roli głównej, które można śledzić na naszym Facebooku. Zawsze mamy do rozdania atrakcyjne nagrody!

4. Pojedynek z przyjacielem

Gra edukacyjna w pojedynkę daje dzieciom wiele frajdy, ale rywalizacja z przyjacielem to jest dopiero świetna zabawa! Dzieci mogą grać razem ze swoim rodzeństwem, kolegami i koleżankami z klasy, a nawet z mamą lub tatą. Rywalizacja oraz nauka przez zabawę w jednym!

5. Gryplan

Każdego miesiąca rodzice mogą wydrukować Gryplan Squli i powiesić go w widocznym miejscu, na przykład na lodówce, aby dzieci zaznaczały w kalendarzu dni, w których grały w Squlę. To dodatkowa motywacja do nauki w domu i do dalszej gry.

motywacja do nauki w domu

6. Zmiana poziomu

Platforma edukacyjna Squla w bardzo prosty i szybki sposób pozwala zmienić poziom zadań edukacyjnych. Dzięki temu dzieci nie zniechęcą się zbyt trudnym poziomem pytań ani nie będą się nudzić, kiedy zadania będą dla nich zbyt proste.

7. Duży wybór – quizy edukacyjnych, zadania i rebusów

Platforma edukacyjna Squla oferuje ponad 26 000 zadań ze wszystkich przedmiotów! Dzieci mogą rozwiązywać quizy edukacyjne oraz misje z przedmiotów, które lubią oraz z tych, które sprawiają im większe trudności. Każdego dnia dodajemy nowe zadania zgodne z podstawą programową MEN!

8. Atrakcyjna grafika

Kolorowa i przyjazna grafika została stworzona na wzór holenderskiej Squli, która sukcesywnie od 2010 roku podbija tamtejszy rynek edukacji i obecnie jest w Holandii jedną z najbardziej popularnych platform do nauki w domu (ponad 100 000 abonamentów!).

9. Kontrola wyników

Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji rodzice mają dostęp 24/7 do postępów dzieci w Squli plus mogą wysyłać im pochwały za osiągane wyniki lub dopingować je do dalszej pracy!

10. Platforma edukacyjna Squla to radość z nauki i motywacja do nauki w domu!

I najważniejsze – w Squli wierzymy, że nauka nie musi być nudna! Może być również świetną zabawą. Jak? To proste! Squla wykorzystuje naturalny pęd dzieci do zdobywania wiedzy i ich ciekawość do poznawania świata, dzięki czemu grając w nasze gry edukacyjne lub rozwiązując misje dzieci błyskawicznie przyswajają nowy materiał! A motywacja do nauki w domu? Wzrasta do najwyższego poziomu.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc