Sprawdź się w konkursie ortograficznym Fun Week Squli!

Ryanne

Już 10 października 2016 startuje II edycja ogólnopolskiego turnieju dla dzieci Fun Week Squli. Jesteście gotowi? Tym razem sprawdzamy wiedzę z ortografii! 


II edycja Fun Week Squli 2016 to konkurs ortograficzny z “funtastycznymi” nagrodami przygotowany zarówno dla szkół, jak i dzieci w domach w całej Polsce. To 5 dni pełnych wyzwań, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło przygotować się na przyszłość do Ogólnopolskiego Dyktanda!


ZASADY DLA SZKÓŁ

1. Jak długo potrwa turniej?

Turniej potrwa od poniedziałku 10 października 2016 roku do piątku 14 października 2016 roku włącznie.

2. Kto może wziąć w nim udział?

Uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych.

3. Jakie są zasady turnieju?

Przez 5 dni podczas lekcji, uczniowie (indywidualnie lub grupowo) rozwiązują w Squli zadania z “Przedmiotu Tygodnia”, którym będzie Język polski (4-6 klasa), Przygoda z polskim (3 klasa) oraz Kraina liter (1-2 klasa). W pierwszej kolejności uczniowie rozwiązują zadania z Ortografii, a następnie z innych dziedzin Języka polskiego / Przygody z polskim / Krainy liter. Zadania z Ortografii są obowiązkowe!

Jednak pamiętajcie że:

– Wszystkie zdania i quizy uczniowie w trakcie trwania turnieju mogą rozwiązywać tylko raz.

– Uczniowie mogą rozwiązywać zadania dla swojej klasy lub klasy wyżej.

– Jak szkoły mogą brać udział w turnieju?

Indywidualnie – każdy uczeń po zalogowaniu się w Squli rozwiązuje zadania z języka polskiego. Zadania uczniowie mogą rozwiązywać w trakcie lekcji na tabletach lub na komputerach stacjonarnych.

Grupowo – wybrany uczeń przy komputerze bądź tablicy multimedialnej udziela odpowiedzi z języka polskiego, która została wytypowana przez klasę jako odpowiedź poprawna.

4. Jak długo można rozwiązywać zadania?

Nie ma limitu czasowego. Można grać w Squlę przez dwie lekcje pod rząd każdego dnia lub kilka minut w trakcie lekcji – to zależy od nauczyciela. Oczywiście im dłużej uczniowie będą rozwiązywać zadania z języka polskiego, tym mają większe szanse wygrania turnieju w swojej grupie wiekowej. Jednak należy pamiętać, że jest to turniej szkolny, zatem zadania mogą być rozwiązywane przez uczniów tylko w trakcie lekcji.

5. Kto wygrywa Fun Week Squli?

Wygrywa klasa, z której uczeń lub uczniowie zdobędą największą liczbę punktów XP rozwiązując zadania z “Przedmiotu Tygodnia” w swojej kategorii wiekowej.

6. Jakie są nagrody?

Sześć Pucharów Squli oraz najnowszej generacji tablety Samsung . W sumie do wygrania jest 6 tabletów – jedna klasa z każdej kategorii wiekowej ma szansę wygrać jeden tablet. Dodatkowo wszystkie najlepsze klasy otrzymają pakiety supernaklejek od Squli. Co ważne, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania super dyplomów Squli!

7. Kiedy i gdzie będą podane wyniki?

Wyniki turnieju zostaną ogłoszone we wtorek 18 października na stronie Squli, Facebooku Squli oraz w wiadomości wysłanej do nauczycieli. W sprawie nagród będziemy kontaktować się z nauczycielami zwycięzców turnieju.

8. Pytania?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące turnieju prosimy o wiadomość na adres: info@squla.pl z tytułem maila Fun Week Squli.

* Pierwszy raz w Squli?

Aby wziąć udział w turnieju, należy wpierw utworzyć swoje konto nauczycielskie oraz klasę, a następnie dodać do klasy uczniów. Każdy uczeń otrzyma swój unikalny login, za pomocą którego może rozpocząć grę ze Squlą. Więcej o pierwszych krokach w Squli dowiesz się tutaj.


ZASADY DLA DZIECI

1. Jak długo potrwa turniej?

Turniej potrwa od poniedziałku 10 października 2016 roku do piątku 14 października 2016 roku włącznie.

2. Kto może wziąć w nim udział?

Dzieci, które mają swoje indywidualne konta w Squli.

3. Jakie są zasady turnieju?

Przez 5 dni turnieju dzieci rozwiązują w Squli zadania z “Przedmiotu Tygodnia”, którym w drugiej edycji turnieju będzie Język polski (4-6 klasa), Przygoda z polskim (3 klasa) oraz Kraina liter (1-2 klasa).

Jest to konkurs ortograficzny, dlatego w pierwszej kolejności dzieci rozwiązują zadania z Ortografii, a następnie z innych dziedzin Języka polskiego / Przygody z polskim / Krainy liter. Zadania z Ortografii są obowiązkowe!

Jednak pamiętajcie że:

– Wszystkie gry, zadania i quizy w trakcie trwania turnieju mogą być rozwiązane tylko raz.

– Dzieci mogą rozwiązywać zadania dla swojej klasy lub klasy wyżej.

– Dzieci mogą rozwiązywać zadania do godziny 20.00 każdego dnia trwania turnieju.

4. Kto wygrywa Fun Week Squli?

Wygrywa dziecko, które zdobyło najwięcej punktów XP rozwiązując zadania z “Przedmiotu Tygodnia” w swojej kategorii wiekowej czyli na poziomie swojej klasy. W sumie sześciu graczy (z 1 klasy, 2 klasy, 3 klasy, 4 klasy, 5 klasy oraz 6 klasy) ma szansę wygrać Fun Week Squli!

5. Jakie są nagrody?

Na dzieci czeka kilkadziesiąt “funtastycznych” nagród:

6 interaktywnych zabawek Furby dla zdobywców największej liczby punktów (po 1 dla każdej grupy wiekowej) oraz
60 etui na długopisy od Squli dla zdobywców kolejnych miejsc w punktacji generalnej (po 10 dla każdej kategorii wiekowej). Co ważne, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania super dyplomów Squli!

7. Kiedy i gdzie będą podane wyniki?

Wyniki turnieju zostaną ogłoszone we wtorek 18 października na stronie Squli, Facebooku Squli oraz w wiadomości wysłanej do rodziców.

Przejdź do strony turnieju Fun Week Squli.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc