Już 24 kwietnia rusza III edycja turnieju Fun Week Squli!

Ryanne

Jesteście gotowi, aby poznawać Ziemię i walczyć o nagrody? Już 24 kwietnia 2017 startuje III edycja ogólnopolskiego turnieju dla dzieci Fun Week Squli. Tym razem sprawdzamy wiedzę z przyrody i geografii! 


III edycja Fun Week Squli 2017 to edycja wyjątkowa, bo towarzyszą jej obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi. Z tej okazji nasz konkurs w całości poświęcony jest przyrodzie, geografii i innym tematom okołoziemskim. Na dzieci grające w domach oraz uczniów w klasach czeka 5 dni pełne przyrodniczych wyzwań. Na najlepszych czekają „funtastyczne nagrody” od Squli. Ruszaj z nami już 24 kwietnia!


ZASADY DLA SZKÓŁ

1. Jak długo potrwa turniej?

Turniej potrwa od poniedziałku 24 kwietnia 2017 roku do piątku 28 kwietnia 2017 roku włącznie.

2. Kto może wziąć w nim udział?

Uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych.

3. Jakie są zasady turnieju?

Przez 5 dni podczas lekcji, uczniowie (indywidualnie lub grupowo) rozwiązują w Squli zadania z Przedmiotu Tygodnia”, którym będzie Świat przyrody (1-3 klasa) i Przyroda (4-6 klasa).Jednak pamiętajcie, że:

– Wszystkie zadania i quizy uczniowie w trakcie trwania turnieju mogą rozwiązywać tylko raz.

– Uczniowie mogą rozwiązywać zadania dla swojej klasy lub klasy wyżej.

– Jak szkoły mogą brać udział w turnieju?

Indywidualnie – każdy uczeń po zalogowaniu się w Squli rozwiązuje zadania ze Świata przyrody / Przyrody. Zadania uczniowie mogą rozwiązywać w trakcie lekcji na tabletach lub na komputerach stacjonarnych.

Grupowo – wybrany uczeń przy komputerze bądź tablicy multimedialnej udziela odpowiedzi ze Świata przyrody / Przyrody, która została wytypowana przez klasę jako odpowiedź poprawna.

4. Jak długo można rozwiązywać zadania?

Nie ma limitu czasowego. Można grać w Squlę przez dwie lekcje z rzędu, każdego dnia lub kilka minut w trakcie lekcji – to zależy od nauczyciela. Oczywiście im dłużej uczniowie będą rozwiązywać zadania ze Świata przyrody / Przyrody, tym mają większe szanse wygrania turnieju w swojej grupie wiekowej. Jednak należy pamiętać, że jest to turniej szkolny, zatem zadania mogą być rozwiązywane przez uczniów tylko w trakcie lekcji.

5. Kto wygrywa Fun Week Squli?

Wygrywa klasa, z której uczeń lub uczniowie zdobędą największą liczbę punktów XP, rozwiązując zadania z “Przedmiotu Tygodnia” w swojej kategorii wiekowej.

6. Jakie są nagrody?

Sześć Pucharów Squli oraz najnowszej generacji tablety Samsung . W sumie do wygrania jest 6 tabletów — jedna klasa z każdej kategorii wiekowej ma szansę wygrać jeden tablet. Dodatkowo otrzymają puchar Squli —  w sumie do zdobycia jest 6 pucharów. Co ważne, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania super dyplomów Squli!

7. Kiedy i gdzie będą podane wyniki?

Wyniki turnieju zostaną ogłoszone w piątek 5 maja 2017 roku na stronie Squli, Facebooku Squli oraz w wiadomości wysłanej do nauczycieli. W sprawie nagród będziemy kontaktować się z nauczycielami zwycięzców turnieju.

8. Pytania?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące turnieju, prosimy o wiadomość na adres: info@squla.pl z tytułem maila Fun Week Squli.

* Pierwszy raz w Squli?

Aby wziąć udział w turnieju, należy najpierw utworzyć swoje konto nauczycielskie oraz klasę, a następnie dodać do klasy uczniów. Każdy uczeń otrzyma swój unikalny login, za pomocą którego może rozpocząć grę ze Squlą. Więcej o pierwszych krokach w Squli dowiesz się tutaj.


ZASADY DLA DZIECI W DOMACH

1. Jak długo potrwa turniej?

Turniej potrwa od poniedziałku 24 kwietnia do piątku 28 kwietnia 2017 roku włącznie.

2. Kto może wziąć w nim udział?

Dzieci, które mają swoje indywidualne konta domowe w Squli.

3. Jakie są zasady turnieju?

Przez 5 dni dzieci rozwiązują w domu zadania z „Przedmiotu Tygodnia”, którym będzie Świat przyrody (1-3 klasa) i Przyroda (4-6 klasa).

Jednak pamiętajcie że:

– Wszystkie gry, zadania i quizy w trakcie trwania turnieju mogą być rozwiązane tylko raz.

– Dzieci mogą rozwiązywać zadania tylko na poziomie swojej klasy.

– Dzieci mogą rozwiązywać zadania do godziny 20.00 każdego dnia trwania turnieju.

4. Kto wygrywa Fun Week Squli?

Wygrywa dziecko, które zdobyło najwięcej punktów XP, rozwiązując zadania z „Przedmiotu Tygodnia” w swojej kategorii wiekowej, czyli na poziomie swojej klasy. W sumie sześciu graczy (z 1 klasy, 2 klasy, 3 klasy, 4 klasy, 5 klasy oraz 6 klasy) ma szansę wygrać Fun Week Squli!

5. Jakie są nagrody?

Na najlepszych w swojej kategorii klasowej dzieci czekają „funtastyczne” nagrody:

6 interaktywnych okularów Mattel View Master z technologią rozszerzonej rzeczywistości (VR) oraz podróżniczym dodatkiem Ciekawe miejsca.

30 super notatników Squli – po 5 dla każdej z kategorii klasowej (w sumie 6 klas).

Co ważne, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania super dyplomów Squli!

7. Kiedy i gdzie będą podane wyniki?

Wyniki turnieju zostaną ogłoszone w piątek 5 maja 2017 roku na stronie Squli, Facebooku Squli oraz w wiadomości wysłanej do rodziców.

Przejdź do strony turnieju Fun Week Squli.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc