Fun Week Squli

Fun Week Squli to cykl turniejów, podczas których dzieci w klasach
i w domach rozwiązują zadania z wybranego przedmiotu!
To doskonały sposób na naukę przez zabawę, rozbudzenie ducha walki i motywacji, jak rownież szansa na zdobycie “funtastycznych” nagród!
SqulaNL-07 (1)

Save

Save

Save

Save

Save

Save

IV edycja Fun Week Squli

SaveSaveSaveSaveSave

IV edycja Fun Week rozpoczyna się już w poniedziałek 16 października i potrwa do piatku 20 października br. W trakcie lekcji uczniowie (indywidualnie lub grupowo) oraz dzieci w domach będa rozwiązywały w Squli zadania z Przedmiotu Tygodnia, którym w tej edycji turnieju jest Język polski.

Poznaj zasady Lista zwycięzców

III edycja Fun Week Squli

Save

Save

Save

Save

Save

Save

III edycja Fun Week Squli 2017, która odbędzie się w dniach 24 – 28 kwietnia 2017 roku to edycja wyjątkowa, bo towarzyszą jej obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi. Z tej okazji nasz konkurs w całości poświęcony jest przyrodzie, geografii i innym tematom okołoziemskim. Na najlepszych w swojej kategorii klasowej dzieci czekają „funtastyczne” nagrody m.in. 6 interaktywnych okularów Mattel View Master z technologią rozszerzonej rzeczywistości (VR) dla dzieci w domach oraz tablety i puchary dla klas!

Poznaj zasady

II edycja Fun Week Squli

Logo Funweek Squli 2016SaveSaveSaveSaveSaveSave

II edycja Fun Week Squli wystartowała 10 października 2016 roku. Tym razem konkurs skierowany był zarówno do dzieci w klasach, jak i w domach. Przedmiotem Tygodnia była Ortografia, a dzieci walczyły o wspaniałe nagrody m.in. tablety Samsung oraz interaktywne zabawki Furby!

Poznaj zasady Poznaj zwycięzców

I edycja Fun Week Squli

funw eek logo 2

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Turniej rozpoczął się 16 maja 2016 roku i skierowany był do nauczycieli i klas. Przez 5 dni turnieju w trakcie lekcji uczniowie (indywidualnie lub grupowo) rozwiązywali w Squli zadania z Przedmiotu Tygodnia, którym w pierwszej edycji turnieju był język angielski.
Poznaj zasady i zwycięzców

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka ze Squlą to prawdziwa przyjemność!

Kup teraz Wypróbuj