Już 16 października rusza IV edycja turnieju Fun Week Squli!

Ryanne

Mistrzów języka polskiego, małych erudytów i nie tylko zapraszamy 16 października 2017 na IV edycję ogólnopolskiego turnieju dla dzieci Fun Week Squli!


IV edycja Fun Week Squli to ogólnopolski turniej wiedzy dla szkół oraz dzieci grających w domach. Bieżąca edycja poświęcona będzie wiedzy z języka polskiego. Na dzieci grające w domach oraz uczniów w klasach czeka 5 dni pełne wyzwań. Na najlepszych czekają „funtastyczne nagrody” od Squli. Startujemy już 16 października!


ZASADY DLA SZKÓŁ

1. Jak długo potrwa turniej?
Turniej potrwa od poniedziałku 16 października 2017 roku do piątku 2o października 2017 roku włącznie.

2. Kto może wziąć w nim udział?
Uczniowie klas 1-6 szkół podstawowych.

3. Jakie są zasady turnieju?
Przez 5 dni podczas lekcji, uczniowie (indywidualnie lub grupowo) rozwiązują w Squli zadania z Przedmiotu Tygodnia”, którym będzie Kraina liter (1-2 klasa), Przygoda z polskim (3 klasa) i Język polski (4-6 klasa). Jednak pamiętajcie, że:

– Wszystkie zadania i quizy uczniowie w trakcie trwania turnieju mogą rozwiązywać tylko raz.
– Uczniowie mogą rozwiązywać zadania dla swojej klasy.
– Jak szkoły mogą brać udział w turnieju?

Indywidualnie – każdy uczeń po zalogowaniu się w Squli rozwiązuje zadania ze Krainy liter / Przygody z polskim / Języka polskiego. Zadania uczniowie mogą rozwiązywać w trakcie lekcji na tabletach lub na komputerach stacjonarnych.

Grupowo – wybrany uczeń przy komputerze bądź tablicy multimedialnej udziela odpowiedzi ze Krainy liter / Przygody z polskim / Języka polskiego, która została wytypowana przez klasę jako odpowiedź poprawna.

4. Jak długo można rozwiązywać zadania?
Nie ma limitu czasowego. Można grać w Squlę przez dwie lekcje z rzędu, każdego dnia lub kilka minut w trakcie lekcji – to zależy od nauczyciela. Oczywiście im dłużej uczniowie będą rozwiązywać zadania ze Krainy liter / Przygody z polskim / Języka polskiego, tym mają większe szanse wygrania turnieju w swojej grupie wiekowej. Jednak należy pamiętać, że jest to turniej szkolny, zatem zadania mogą być rozwiązywane przez uczniów tylko w trakcie lekcji.

5. Kto wygrywa Fun Week Squli?
Wygrywa klasa, z której uczeń lub uczniowie zdobędą największą liczbę punktów XP, rozwiązując zadania z “Przedmiotu Tygodnia” w swojej kategorii wiekowej.

6. Jakie są nagrody?
Sześć Pucharów Squli
oraz najnowszej generacji tablety Samsung . W sumie do wygrania jest 6 nowoczesnych tabletów — jedna klasa z każdej kategorii wiekowej ma szansę wygrać jeden tablet. Dodatkowo otrzymają puchar Squli —  w sumie do zdobycia jest 6 pucharów. Co ważne, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania super dyplomów Squli!

7. Kiedy i gdzie będą podane wyniki?
Wyniki turnieju zostaną ogłoszone w piątek 3 listopada 2017 roku na stronie Squli, Facebooku Squli oraz we wiadomości wysłanej do nauczycieli. W sprawie nagród będziemy kontaktować się z nauczycielami zwycięzców turnieju.

8. Pytania?
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące turnieju, prosimy o wiadomość na adres: info@squla.pl z tytułem maila Fun Week Squli.

* Pierwszy raz w Squli?

Aby wziąć udział w turnieju, należy najpierw utworzyć swoje konto nauczycielskie oraz klasę, a następnie dodać do klasy uczniów. Każdy uczeń otrzyma swój unikalny login, za pomocą którego może rozpocząć grę ze Squlą. Więcej o pierwszych krokach w Squli dowiesz się tutaj.


ZASADY DLA DZIECI W DOMACH

1. Jak długo potrwa turniej?
Turniej potrwa od poniedziałku 16 października do piątku 20 października 2017 roku włącznie.

2. Kto może wziąć w nim udział?
Dzieci, które mają swoje indywidualne konta domowe w Squli.

3. Jakie są zasady turnieju?
Przez 5 dni dzieci rozwiązują w domu zadania z „Przedmiotu Tygodnia”, którym będzie Kraina liter (1-2 klasa), Przygoda z polskim (3 klasa) i Język polski (4-6 klasa).

Jednak pamiętajcie że:
– Wszystkie gry, zadania i quizy w trakcie trwania turnieju mogą być rozwiązane tylko raz.
– Dzieci mogą rozwiązywać zadania tylko na poziomie swojej klasy.
– Dzieci mogą rozwiązywać zadania od godz. 16:00 do godz. 20.00 każdego dnia trwania turnieju.

4. Kto wygrywa Fun Week Squli?
Wygrywa dziecko, które:
– zdobyło min. 75 000 punktów XP, rozwiązując zadania z „Przedmiotu Tygodnia” w swojej kategorii wiekowej, czyli na poziomie swojej klasy przez 5 kolejnych dni trwania turnieju
– oraz kreatywnie odpowiedziało na zadanie konkursowe: “Stwórz 2 propozycje pytań dla quizu z dowolnej kategorii, które chciałbyś/-abyś zobaczyć w Squli!”. Swoją odpowiedź wyślij na adres e-mail: konkurs@squla.com do niedzieli 22 października 2017 r. Koniecznie podaj swoją nazwę użytkonika w Squli!

5. Jakie są nagrody?
Na dzieci, które zdobyły wymagane minimum punktów oraz najbardziej kreatywnie odpowiedziały na zadanie konkursowe czekają „funtastyczne” nagrody od naszego jury:

6 interaktywnych okularów Mattel View Master z technologią rozszerzonej rzeczywistości (VR) oraz dodatkiem edukacyjnym Kosmos.

30 piórników Squli z wyposażeniem (ołówek, linijka i magiczny długopis) – po 5 dla każdej kategorii klasowej (w sumie 6 klas).

Co ważne, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania super dyplomów Squli!

7. Kiedy i gdzie będą podane wyniki?
Wyniki turnieju zostaną ogłoszone w piątek 3 listopada 2017 roku na stronie Squli, Facebooku Squli oraz w wiadomości wysłanej do rodziców.

Przejdź do strony turnieju Fun Week Squli.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc