“Idealny nauczyciel – czyli kto?” – szkolenie

Przemysław Staroń

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z Martą Młyńską i Przemysławem Staroniem, podczas którego dowiedzą się Państwo m.in: jaki powinien być świetny nauczyciel i świetna nauczycielka?OBEJRZYJ SZKOLENIE!

„Idealny nauczyciel - czyli kto?"
- szkolenie z Martą Młyńską i Przemysławem Staroniem


O szkoleniu

Kumpel, partner czy zdystansowany dorosły – jaki powinien być świetny nauczyciel i świetna nauczycielka? – Kim jest tutor, coach i mentor?

Jak sprawić, aby dzieci i młodzież czuła się przy nas wyjątkowo? Kim jest idealna nauczycielka i idealny nauczyciel? Może to tutor, mentor, a może coach? A może taki ktoś w ogóle nie istnieje?  Jaka powinna być dobra nauczycielka i dobry nauczyciel i jak kształtować relacje z uczniami, aby czuli się wyjątkowo?

Podobno mistrz, który jest autorytetem, staje się nauczycielem „dobrego życia”. Jaki wpływ ma zastosowanie mentoringu, coachingu czy tutoringu w pracy z dziećmi i młodzieżą? I czy to prawda, że dzięki ich stosowaniu uczennice i uczniowie uzyskują lepsze rezultaty uczenia się, zwiększają motywację, organizację pracy?

Tematyka szkolenia:

  • Poznasz specyfikę trzech dróg rozwoju, tj. coachingu, mentoringu i tutoringu.
  • Dowiesz się, jaki powinien być świetny nauczyciel i świetna nauczycielka.
  • Uświadomisz sobie, jak być świetnym edukatorem i edukatorką, dbając przy tym o siebie.
  • Uświadomisz sobie, jak ważne jest budowanie relacji z dziećmi i młodzieżą.

Ekspert

Przemysław Staroń – psycholog, trener, nauczyciel, wykładowca
Autor książki “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020. Jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl.

Ekspert

Marta Młyńska – trenerka, coach, szkoleniowiec, metodyczka, edukatorka, nauczycielka dyplomowa
Wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018. Laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, egzaminator maturalny, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc