“Język żyrafy! W poszukiwaniu najlepszych sposobów na wyrażanie uczuć i wzajemny szacunek pomiędzy uczniami oraz uczniem a nauczycielem.” – Szkolenie

Beata Kubsik i Magdalena Grzeszkiewicz-Brzęcka

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z Beatą Kubsik i Magdaleną Grzeszkiewicz-Brzęcką. Zastanawiasz się, co to jest empatyczna komunikacja? Chcesz poznać język żyrafy? A może już coś o nim słyszałaś/słyszałeś i chcesz wiedzieć więcej?OBEJRZYJ SZKOLENIE!

„Język żyrafy! W poszukiwaniu najlepszych sposobów na wyrażanie uczuć i wzajemny szacunek pomiędzy uczniami oraz uczniem a nauczycielem. "
- szkolenie z Beatą Kubsik i Magdaleną Grzeszkiewicz-Brzęcką


O szkoleniu

Zadajesz sobie pytanie: co zrobić z szakalem w klasie? Zastanawiasz się, jak zareaguje żyrafa, gdy spotka szakala? Potrzebujesz wsparcia przy rozwiązaniu konfliktu rówieśniczego dzieci i młodzieży? Ciekawi Cię, jak wprowadzić Porozumienie bez Przemocy do przestrzeni szkolnej? Potrzebujesz gotowych rozwiązań, aby wzbogacić swój warsztat pracy nauczyciela? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jak wzbogacić warsztat nauczyciela,
  • jak wprowadzić Porozumienie bez Przemocy do swojej szkoły,
  • jak reagować na konflikty między uczniami.

Eksperci

Beata Kubsik – aktywistka edukacyjna związana z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. Współtworzy popularną platformę dla nauczycieli EDU_dzielnia. Specjalistka edukacji wczesnoszkolnej. Od wielu lat pomaga w planowaniu, realizacji i ocenie efektów procesu dydaktycznego oraz w zakresie tworzenia nowoczesnego warsztatu pracy nauczyciela z wykorzystaniem innowacji, metod aktywizujących, technologii informacyjnych. Autorka artykułów metodycznych i innowacji pedagogicznej „Mówię językiem żyrafy. Minimediacje w naszej klasie” 2021/2022. Realizatorka warsztatów dla nauczycieli między innymi z zakresu oceniania kształtujące, OK zeszytu, porozumienia bez przemocy.

Magdalena Grzeszkiewicz-Brzęcka – trenerka, inspiratorka zmiany w Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), największej polskiej organizacji pozarządowej działającej w sektorze edukacji. Współtworzy popularną platformę dla nauczycieli EDU_dzielnia. Polonistka w szkole podstawowej. Od ponad 30 lat zmienia polską szkołę i konsekwentnie pracuje na rzecz tego, by młodzi ludzie uczyli się mądrzej i ciekawiej, a praca nauczycieli i nauczycielek oraz dyrektorów i dyrektorek była bardziej efektywna i satysfakcjonująca. Wprowadza do szkół i prowadzi programy, które pomagają młodym ludziom zrozumieć świat, rozwijają krytyczne myślenie, wiarę we własne możliwości, uczą przedsiębiorczości i odpowiedzialności, zachęcają do angażowania się w życie publiczne i działania na rzecz innych. Realizuje autorskie warsztaty dotyczące oceniania kształtującego, OK zeszytu, dziecka bez stopni, Szkoły Uczącej Się.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc