Języka angielski - klasa 1

Spędzanie przez dzieci czasu przed ekranem komputera to codzienność. Nie sposób tego uniknąć, ale warto sprawić, aby ten czas był lepiej wykorzystany. Doskonałym pomysłem będzie granie w gry edukacyjne. Pozwalają one na przyjmowanie dużych dawek wiedzy w prosty i szybki sposób. Możliwa dzięki grom edukacyjnym nauka angielskiego online to dobrze wykorzystany czas, spędzony przed komputerem.

Kup teraz

Nauka ważnej umiejętności

Jedną z najważniejszych umiejętności, jakie liczą się we współczesnym świecie, jest język angielski. Bez znajomości tego języka trudno jest podróżować po świecie czy zapoznawać się z wieloma dziedzinami nauki. Dlatego tak ważne jest, aby rozpocząć naukę tego języka jak najwcześniej. Umysł dziecka bez problemu uczy się nowych zwrotów, słówek czy liczb. Również czasy i inne zagadnienia gramatyczne nie stanowią dla młodego umysłu problemu. Zadania z angielskiego klasa 1 to przystosowane do wieku twojego dziecka gry i quizy. Dzięki nim twoje dziecko będzie stopniowo wdrażać się w świat języka angielskiego i rozwijać się, poznając coraz to nowsze zagadnienia. Cenna umiejętność, jaką jest mówienie po angielsku, będzie twojemu dziecku niezbędna przez całe dorosłe życie. Wykorzystaj przystosowane do nauki dla najmłodszych quizy z angielskiego klasa 1.

Zaprojektowane z myślą o pierwszakach gry nie są dla nich zbyt trudne. To ważne, aby nauka nie była frustrująca. W przeciwnym razie dziecko może się zniechęcić. Wykorzystaj gry angielski klasa 1 do nauki swojego dziecka. Czas spędzony na graniu zaprocentuje dobrymi stopniami w szkole, co będzie doskonałą motywacją. Na twoje dziecko wpłynie pozytywnie również możliwość wymiany zdobytych punktów na nagrody rzeczowe. Na najlepszych czekają bilety do kina i bony do sieci Empik.

Kup teraz
 

Praktyczne użycie języka

Gry angielski klasa 1 to doskonałe rozwiązanie dla dzieci ze zdolnościami językowymi. Będzie to dla nich możliwość dodatkowego rozwoju. Dzieci o innych zdolnościach będą zadowolone, ponieważ granie da im możliwość powtarzania materiału. Dostosowane do wieku gry z angielskiego to nowe słówka, liczebniki i gramatyka. Ułożone w odpowiednie sekcje będą dla dziecka łatwe do przyswojenia! Nauka ze Squlą pozwoli twojemu dziecku powtórzyć materiał ze szkoły. Regularne granie przyczyni się do poprawy ocen w szkole! Istnieje możliwość nadzoru rodzicielskiego i nauczycielskiego na platformie. Umożliwia to nagradzanie za postępy i pomoc w przypadku problemów z wybranym zagadnieniem.

Pokazując praktyczne użycie języka, gry na Squla to doskonały sposób nauki dla maluchów. Pokaż swojemu dziecku wersję demo gry i wykupcie abonament. Dzięki temu twoja pociecha codziennie będzie mogła poświęcić kilka minut na naukę! Konteksty, w jakich pojawiają się nowe słówka i zagadnienia, są w pełni zrozumiałe dla dzieci z 1 klasy. Pomóż swojemu dziecku rozwijać się w języku, który rządzi światem. Jasne reguły gier, ich przejrzystość i atrakcyjność stanowią dla dziecka dodatkową motywację! Czas spędzony przed komputerem nie musi być bezużyteczny.

Kup teraz

Poznaj program nauki języka angielskiego ze Squlą w klasie 1

Słówka 
1.1 At school
1.2 Colours and shapes
1.3 My family

Gramatyka 
2.1 Are you…? Yes, I am.
2.2 Eye, eyes
2.3 This is my…
2.4 What’s your name?

Filmy 
3.1 Directions

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę języka angielskiego w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!