Języka angielski - klasa 6

Szósta klasa to czas sprawdzenia wiadomości, jakie nabyło dziecko w ciągu wszystkich lat nauki. Sprawdzian szóstoklasisty to ważny moment w życiu dziecka. Przed przystąpieniem do niego niezbędne jest powtórzenie materiału. Regularne ćwiczenie angielskiego przed egzaminem pozwoli twojemu dziecku podejść do niego bez obaw. Nauka ze Squlą to doskonały sposób na powtórkę!

Kup teraz

Korzystny abonament

Nawet jeśli twoje dziecko uczy się angielskiego od najmłodszych lat, będzie musiało przeznaczyć dużo czasu na powtórki przed egzaminem. Dobrym sposobem na przypomnienie materiału jest skorzystanie z platformy Squla. Nauka w bezstresowych warunkach przynosi podwójne rezultaty. Zapoznanie się ze znanymi zagadnieniami w nowych kontekstach to sposób na pomyślne wyniki egzaminu.

Zachęć swoje dziecko do powtarzania materiału poprzez quizy z angielskiego klasa 6. Czas poświęcony na naukę przez zabawę pozwoli mu poczuć się swobodnie w kwestiach językowych. Pamiętaj, że wyniki egzaminu kończącego szkołę podstawową są niezwykle istotne. Dlatego ważne jest, aby twoje dziecko było solidnie przygotowane. Zachęć je do zagrania w demo gry. Jeśli taki sposób nauki wyda mu się atrakcyjny, możecie wykupić abonament. To możliwość nieograniczonego, regularnego dostępu do platformy. Wartościowym rozwiązaniem zaproponowanym przez Squla jest możliwość nadzoru rodzicielskiego i nauczycielskiego. Pozwala on na bieżąco śledzić postępy dziecka. W przypadku wystąpienia trudności szybko uzyska pomoc. Może okazać się, że posiada zaległości, które utrudniają mu dalsze postępy. Nadzór pozwala również zauważać postępy i nagradzać dziecko w przypadku sukcesu. To dla niego dodatkowa zachęta do spędzania większej ilości czasu na nauce.

Kup teraz

Wymiana punktów na nagrody

Już kilkanaście minut dziennie spędzone na graniu w gry edukacyjne pozwoli twojemu dziecku osiągać sukcesy w nauce. Regularne powtarzanie materiału to nie tylko dobre oceny. To także dobre wyniki na egzaminie końcowym. Twoje dziecko podejdzie do niego bez obaw i z pewnością co do swoich umiejętności. Wystarczy, że będzie sumiennie poświęcać czas na naukę przez platformę. Dodatkową motywacją będą dla niego punkty wymieniane na nagrody rzeczowe. Do zdobycia między innymi bilety do kina i bony do Empiku. Zaproponuj swojemu dziecku zagranie w demo. Jeśli ta forma nauki będzie dla niego odpowiednia, możecie wykupić abonament. Da to twojemu dziecku nieograniczony dostęp do gry angielski klasa 6.

Nauka angielskiego online pozwala dziecku na zdobywanie nowych informacji oraz powtarzanie zdobytej wiedzy. Przygotowanie do egzaminu w klasie szóstej może być dla dziecka przyjemnością. Zaproponuj mu zadania z angielskiego klasa 6. Czas spędzony na rozwiązywaniu ich zaprocentuje dobrymi wynikami. Gry angielski klasa 6 to słówka i zwroty związane z człowiekiem i jego funkcjonowaniem, życiem rodzinnym i towarzyskim, sportem, odżywianiem czy zabawą. Pomóż swojemu dziecku w uzyskaniu jak najlepszych wyników i zaproponuj mu przygodę ze Squlą!

Kup teraz

Poznaj program nauki języka angielskiego ze Squlą w klasie 6

Słownictwo 
1.1 Adjectives
1.2 At the Doctor’s
1.3 Christmas around the world
1.4 Computers & TV
1.5 Environment protection
1.6 Geography
1.7 Halloween
1.8 Inventors and their inventions
1.9 Natural disasters
1.10 Paranormal activities
1.11 Phrasal verbs I
1.12 UK & London
1.13 USA & New York

Gramatyka 
2.1 Adverbs
2.2 Conditionals I
2.3 Irregular verbs I
2.4 Modal verbs
2.5 Passive voice I
2.6 Passive voice II
2.7 Past Continuous I
2.8 Past Continuous vs. Past Simple
2.9 Past Simple
2.10 Present Continuous
2.11 Present Perfect I
2.12 Present perfect II
2.13 Present Perfect IV
2.14 Present Perfect vs. Past Simple
2.15 Present Simple
2.16 Present Simple vs. Present Continuous
2.17 Relative pronouns

Komunikacja 
3.1 British and American English
3.2 Cooking at home vs. Going out
3.3 Healthy lifestyle
3.4 Role models

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę języka angielskiego w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!