Nauka języka niemieckiego ze Squlą

Nauka języków od najmłodszych lat to inwestycja w przyszłość twojego dziecka. Nie sposób wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez znajomości co najmniej jednego języka obcego. Popularny w szkołach język niemiecki jest przez dzieci lubiany, a przy tym łatwy do nauki. Gry i quizy język niemiecki ze Squlą to doskonały sposób, aby w szybkim tempie uczyć się niemieckiego!

Kup teraz

Save

Solidne przygotowanie!

Twoje dziecko z pewnością spędza dużo czasu przed komputerem. Być może czasem nawet trudno je odciągnąć do nauki. Czas, jaki dzieci przeznaczają na pochłanianie wiedzy, jest niezwykle ważny. Nie tylko przekłada się na stopnie w szkole, ale przede wszystkim pozwala na rozwój i poznawanie świata. Jeśli twoje dziecko szczególnie lubi spędzać czas przed komputerem, zaproponuj mu granie w gry edukacyjne. Spędzone w ten sposób popołudnia zaprocentują progresem w nauce języka. Quizy z niemieckiego to specjalnie przygotowane przez specjalistów zabawy, które twoje dziecko pokocha. Czas spędzony na graniu w gry niemiecki to znajomość słówek, gramatyki i wymowy! Namów swoje dziecko do zagrania w demo. Jeśli spodoba mu się taki sposób spędzenia czasu, będziesz mógł wykupić abonament. Da to twojemu dziecku możliwość regularnego korzystania ze Squli. Codzienny kontakt z niemieckim da twojemu dziecku solidne przygotowanie z tego języka. To niezwykle ważne, aby regularnie ćwiczyć.

Nauka niemieckiego dla dzieci na platformie Squla to materiał w pełni zgodny z programem nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki temu twoje dziecko ma możliwość powtarzania zagadnień, z którymi ma do czynienia w szkole. Squla daje ci możliwość nadzorowania nauki dziecka. Śledząc postępy i problemy, możesz w odpowiednim czasie udzielić mu pomocy. Daje to także możliwość nagradzania go w przypadku osiągnięć i progresu. Nadzór mogą również sprawować nauczyciele tak, aby nauka za pomocą gier pomagała w szkole.

 

Kup teraz
 

Silna motywacja

Już kilkanaście minut dziennie poświęcone na Zabawy niemiecki ze Squlą to czas spędzony pożytecznie. Codzienne ćwiczenie słówek i gramatyki przekłada się na używanie języka w życiu codziennym. Przykłady użyte w materiałach na Squli są w pełni dostosowane do wieku małych użytkowników. Dzięki temu dzieci nie mają trudności ze zrozumieniem instrukcji czy obszaru, jakiego dotyczy gra. Na Squli zdobywa się punkty, które w odpowiednim czasie wymienić można na nagrody. Wyjście do kina czy bon do Empiku to atrakcje, które stanowić będą dodatkową motywację dla twojego dziecka. Oprócz tego niezwykle zachęcające będzie dla niego zdobywanie dobrych wyników w szkole. To możliwe dzięki platformie edukacyjnej Squla!

Materiał dostosowany jest do programu nauczania w szkole, dzięki czemu twoje dziecko równolegle do zajęć w szkole powtarza materiał! Możecie razem spędzić wspaniały czas, grając w gry z niemieckiego na Squli. Zbudowane przez profesjonalistów są atrakcyjne wizualnie i merytorycznie. Dzięki nim twoje dziecko zyska bogaty zasób słownictwa i będzie doskonale orientować się w gramatyce! Zapewnij swojemu dziecku silne podstawy, dzięki którym w starszych klasach będzie mu łatwiej.

Kup teraz

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka języka niemieckiego w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Poznaj naukę języka niemieckiego ze Squlą na różnych poziomach nauczania

Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6