Konferencja “Edukacja Medialna i Programowanie w Cyfrowej Szkole”

Ryanne

Byliśmy na konferencji “Edukacja Medialna i Programowanie w Cyfrowej Szkole”! Jakie są nasze wrażenia? 

Untitled design (16)

Untitled design (15)

Mieliśmy przyjemność być jednym z prelegentów na konferencji “Edukacja Medialna i Programowanie w Cyfrowej Szkole” we Wrześni koło Poznania. 5 lutego – pierwszego dnia konferencji, odbył się nasz wykład “Generacja “Z” i jej zdigitalizowana edukacja”, zaś drugiego dnia przeprowadziliśmy warsztaty Squli wyjaśniające dokładnie, jak nauczyciele mogą korzystać z naszej platformy podczas zajęć z uczniami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom konferencji za ich niesamowitą energię oraz inspirację do dalszej pracy! Z radością stwierdzamy, że edukacja cyfrowa jest w naszym kraju na coraz wyższym poziomie. Niezmiernie miło było nam zaobserwować, jak bardzo nauczyciele i dyrektorzy są zaangażowani w rozwój oraz wdrażanie nowych technologii w swoich szkołach.

Wróciliśmy z konferencji we Wrześni z przekonaniem, że przyszłością naszych dzieci jest właściwa edukacja, zaś edukacja cyfrowa i medialna to przyszłość szkół na całym świecie. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym procesie i z dumą możemy poinformować, że każdego dnia coraz więcej nauczycieli korzysta ze Squli w trakcie lekcji! Pracujemy bardzo ciężko, aby zarówno nauczyciele, jak i dzieci byli w 100% zadowoleni korzystając z naszej platformy. W końcu naszą wspólną misją jest radość z nauki!