Nauka matematyki - zerówka

Naukę matematyki można rozpocząć już w zerówce. To dzięki temu zabiegowi dziecko rozpocznie przygodę ze szkołą, mając już pewne podstawy. Dzięki temu będzie mu łatwiej. Najkorzystniejsza dla takiego malucha będzie nauka przez zabawę, ponieważ jest to naturalna dla niego aktywność. Nauka matematyki przez gry może stanowić niezwykłe doświadczenie i dostarczyć dużą porcję zabawy. Gry edukacyjne dostosowane zostały do wieku, dziecko nie będzie miało trudności z ich zrozumieniem. Matematyka w zerówce to sprawdzony sposób na łatwiejszy start w szkole!

Kup teraz

Podstawowe zagadnienia z matematyki

Matematyka dla zerówki online pomoże dziecku w zdobyciu pierwszego doświadczenia związanego z królową nauk. Zagadnienia dostępne dla najmłodszych użytkowników Squla.pl to między innymi liczenie od 1 do 10, zbiory, podstawowe figury geometryczne oraz pojęcie długości, masy i objętości. Nauka tych zagadnień w zerówce pozwoli dziecku pewniej poczuć się na lekcjach matematyki w szkole. Gry z matematyki dla zerówki dostosowane są do wieku użytkowników. Dzięki temu dziecko nie zniechęci się do nich. Jeśli zadania byłyby za trudne, maluch zniechęciłby się, zamiast uczyć. Podstawy matematyczne opanowane przez zabawę na długo pozostają w pamięci. Warto zapoznać dziecko z podstawowymi zagadnieniami z matematyki, dzięki czemu zacznie ono zauważać je w życiu codziennym. Przed wykupieniem abonamentu można sprawdzić wersje demo gier tak, aby przekonać się, na czym polegają.

Granie w gry matematyczne rozwija spostrzegawczość, uważność i skrupulatność. Nadzór rodzicielski pozwala monitorować postępy dziecka i wyłapać ewentualne trudności. Platforma Squla to doskonały i bezpieczny sposób na spędzanie przez dziecko czasu . Granie w gry matematyczne dla zerówki przyniesie korzyści nie tylko, gdy dziecko pójdzie do szkoły. Więcej pojęć będzie dla niego zrozumiałych i prostych. Rozbudź pasję matematyczną u swojego dziecka!

Kup teraz
 

Kształtowanie logicznego myślenia

Nauka matematyki od najmłodszych lat to trend obecny od dłuższego czasu. Dzięki elektronicznym zabawkom i komputerom maluchy mogą bardzo wcześnie zacząć się zapoznawać się z liczbami. Za pomocą platformy Squla dziecko może uczyć się matematyki, grając we wciągającą grę. W ten prosty sposób pożytecznie i bezpiecznie spędza czas, a nabyte umiejętności ułatwią mu start w szkole i w samodzielne życie. Kształtowanie logicznego oraz analitycznego myślenia jest niezbędne w procesie nauki. Bezpośrednio przyczynia się do przyswajania wiedzy z innych przedmiotów i ćwiczy dokładność oraz uważność. Wiedza matematyczna to doskonała baza do nauki innych przedmiotów. Dzięki wczesnej nauce logicznego myślenia dziecko rozwija w sobie umiejętności, które będą mu potrzebne przez całe życie. Ułatw swojemu dziecku start w szkole i zachęć je do grania w gry z matematyki dla zerówki.

Matematyka dla dzieci 6-letnich to quizy i łamigłówki, dzięki którym maluch uczy się przez zabawę. Materiał na platformie jest w pełni zgodny z podstawą programową MEN. Matematyka dla dzieci jako gry online będzie dla dziecka wspaniałą formą wspierającą rozwój. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut dziennie, aby wiedza zaczęła się utwierdzać. To rozwojowe korzystanie z czasu!

Kup teraz

Poznaj program nauki matematyki ze Squlą w zerówce

Tyle samo, mniej, więcej
1.1 Tyle samo, mniej, więcej
1.2 Długość, masa, objętość

Kolory i kształty
2.1 Kolory i kształty
2.2 Podstawowe figury geometryczne

Liczenie
3.1 Liczę
3.2 Zbiory
3.3 Przeliczanie przedmiotów
3.4 Dodaję do 10
3.5 Odejmuję do 10

 

Kalendarz
4.1 Dni tygodnia
4.2 Miesiące w roku

Orientacja 
5.1 Lewy/prawy, góra/dół

Kup abonament lub zagraj w wersję demo!

Przekonaj się, że nauka matematyki w szkole podstawowej oraz w zerówce i w przedszkolu może być jeszcze przyjemniejsza!

Kup teraz Wypróbuj

Dlaczego dzieci lubią naukę ze Squlą?

Już ponad 100 000 dzieci z Europy i USA codziennie uczy się ze Squlą! Dzieci naprawdę lubią Squlę, dzięki czemu więcej ćwiczą i osiągają coraz lepsze wyniki. Squla jest gwarancją rozwoju i efektywnej nauki w szkole podstawowej, w przedszkolu i w zerówce!

  • Prawie 40 000 pytań oraz quizów z wszystkich przedmiotów szkolnych
  • Tylko w Squli: materiały z języka angielskiego posiadają jakość Oxford University Press
  • Możliwość przełączania się między klasami oraz przedmiotami
  • Kontrola rodzicielska 24/7 – postępy Twojego dziecka możesz sprawdzać na koncie rodzicielskim
  • Squla jest bezpieczna i w 100% wolna od reklam

Poznaj naukę matematyki w innych klasach

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Zerówka Przedszkole

Dla klas 1-6 oraz przedszkoli i zerówek

Program Squli dla klas 1–6 oraz zerówek i przedszkoli jest zgodny z materiałem szkolnym, a także uzupełnia go o dodatkowe informacje. Co ważne możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni poziom dla swojego dziecka!