„Nie taki diabeł straszny…”, czyli jak wspierać dziecko w powrocie do szkoły po pandemii

Image
Image

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA RODZICÓW
6 maja 2021 godz. 18:00

Z jakimi problemami zmierzy się młody człowiek po powrocie do szkoły? Jakie potrzeby ma uczeń powracający do środowiska szkolnego? Jak wrócić do rytmu codziennego chodzenia do szkoły? Jak zadbać o dobrostan dziecka, jego emocje, motywacje i relacje z innymi? Na te i inne związane z powrotem do szkoły po pandemii pytania odpowiemy na naszym szkoleniu. Zapisz się już dziś!

Zapraszamy na specjalne szkolenie Squli dla rodziców

Długa nieobecność dziecka w szkole jest często wydarzeniem bardzo stresującym – zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. W dobie pandemii wszyscy – rodzice, uczniowie, nauczyciele – byli niejako zmuszeni do odnalezienia się w nowej, bardzo trudnej rzeczywistości. Niedługo nadejdzie czas na powrót do “starej” szkolnej rzeczywistości i funkcjonowania sprzed czasów pandemii. Może z tego wyniknąć zarówno mnóstwo obaw, lęków, zmartwień i trosk, jak i radości.

To my, Rodzice, możemy w dużej mierze wesprzeć nasze dzieci w powrocie do szkoły, w sytuacji ponownej zmiany.

Korzyści dla uczestników i uczestniczek:

  • Dowiesz się, jak wspierać dziecko w sytuacjach zmian.
  • Poznasz inspiracje – jak wrócić do rytmu codziennego chodzenia do szkoły.
  • Otrzymasz wskazówki, jak zadbać o dobrostan swojego dziecka, jego emocje, motywację i relacje z innymi.
  • Poczujesz się zaopiekowany/zaopiekowana, a dzięki temu i Twoje dziecko/dzieci.

Eksperci

Image

Przemysław Staroń – psycholog, nauczyciel, trener, wykładowca. Autor książki “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020. Jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl.

Image

Marta Młyńska – trenerka, coach, szkoleniowiec, metodyczka, edukatorka, nauczycielka dyplomowana. Wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018. Laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, egzaminator maturalny, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi.

SZKOLENIE BEZPŁATNE
Data: czwartek 6 maja 2021 roku
Godzina: 18:00
Czas trwania: 1 godz.