Image

Nowość: Wyznacz tygodniowy cel 

Możesz wyznaczyć (tygodniowe) cele za pośrednictwem swojego konta nauczyciela i w ten sposób zachęcać uczniów do ćwiczenia określonych partii materiału w Squli. Wybierz uczniów, przedmiot, kategorię, liczbę minut i określ cel! 

Nauka ze Squlą może się stać cotygodniowym zadaniem dla uczniów, a Ty jako nauczyciel będziesz mieć wgląd w to, jak pracują Twoi podopieczni.

Pierwsze kroki z kontem nauczycielskim

Krok 1: Zaloguj się

 1. Zaloguj się na swoje konto nauczyciela tutaj
  Zapomniałeś login? Kliknij tutaj.
  Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.
 2. Wybierz Cele.
 3. Wyznacz Nowy cel.

Krok 2: Wyznacz cel

 1. Wybierz uczniów, którym chcesz wyznaczyć cel. Masz możliwość zaznaczenia wszystkich uczniów. Jednemu uczniowi można wyznaczyć tylko jeden cel.
  Aby określić cel, wybierz przedmiot, kategorię i czas.

Krok 3: Śledź postępy uczniów

 1. Kliknij w wyznaczony cel, a zobaczysz postępy uczniów.
 2. Tutaj możesz zapoznać się z postępami uczniów i znaleźć link do raportu tygodniowego (Zobacz wyniki).
 3. Pasek postępu wskazuje, ile minut poświęcił każdy uczeń na osiągnięcie tygodniowego celu.
 4. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacją, czy Twoim podopiecznym udało się osiągnąć cel.

Masz jakieś pytania? 


Sprawdź, czy Twojego pytania nie ma na liście poniżej. Jeśli nie, napisz do nas na: info@squla.com


Nie, to nie jest możliwe. W przypadku kont domowych tylko rodzic dziecka może ustawić dla niego cel tygodniowy.

W tej chwili umożliwiamy nauczycielom ustawienie celów tygodniowych. Możesz jednak poinformować swoich podopiecznych, że ustawiony przez Ciebie cel powinien zostać osiągnięty konkretnego dnia. Po tym, jak uczniowie go osiągną, będziesz mógł ustawić nowy cel na kolejny dzień w danym tygodniu.

Nie, w tej chwili istnieje możliwość wybrania przedmiotu albo tematu w ramach celu dla danego ucznia. Po tym, jak uczeń zaloguje się na swoje konto, pokażemy mu proponowane quizy z wybranego przez Ciebie przedmiotu lub tematu.

Nie, w tej chwili nie jest to możliwe. Jeśli jednak więcej użytkowników będzie wyrażało zainteresowanie stworzeniem takiej funkcji, to rozważymy dodanie jej do konta nauczycielskiego.

Na panelu nauczyciela wybierz ikonkę Cele. Potem będziesz mógł zdecydować, dla której klasy oraz, dla których uczniów chcesz ustawić cel na dany tydzień.
 
Screenshot_2021-04-20_at_13.29.58.png
 
Z dostępnej listy wybierasz klasę (1), a potem zaznaczasz, dla których uczniów wybierasz ten cel (2). Pamiętaj, że dla każdego ze swoich podopiecznych możesz wybrać inny przedmiot albo temat. Dzięki temu każdy z nich będzie rozwiązywał zadania z odpowiedniego dla siebie zakresu.
Screenshot_2021-04-20_at_13.47.15.png