Image

Squla w szkole

Wzbogać swoje lekcje o gry i quizy edukacyjne od Squli. Wykorzystaj naszą platformę, by wesprzeć uczniów, którzy potrzebują dodatkowych ćwiczeń lub większych wyzwań. Platforma dla nauczycieli Squla pomaga dzieciom uczyć się przez zabawę ze wszystkich przedmiotów szkolnych, od przedszkola do klasy 6.

W szkole Squla zawsze jest za darmo!

W szkole platforma edukacyjna Squla zawsze jest za darmo

Jako nauczyciel możesz w prosty sposób zarejestrować się w Squli i utworzyć dla siebie darmowe konto. Dla swoich podopiecznych możesz założyć darmowe konta uczniowskie. Pomiędzy 8.00 a 15.00 każdy uczeń może ćwiczyć na swoim darmowym koncie. Jako nauczyciel korzystasz ze Squli bez żadnych opłat!

3 zalety Squli w szkole

Image 1

Na tablecie, komputerze i tablicy multimedialnej

Platforma dla nauczycieli Squla działa na wielu urządzeniach, także tablicy multimedialnej. W ten sposób możesz zagrać w quiz z całą klasą.

Image 1

Ponad 65 000 quizów

W Squli oferujemy ponad 65 000 pytań w różnej formie. Dzięki temu nauka pozostaje zabawą.

Image 1

Śledź postępy swoich uczniów

Po zalogowaniu się na konto nauczyciela, możesz śledzić postępy swoich podopiecznych.

Wszystkie przedmioty szkolne

Quizy edukacyjne ze wszystkich przedmiotów szkolnych od przedszkola do klasy 6. Zadania zgodne z aktualną podstawą programową będą stanowiły idealne uzupełnienie Twoich lekcji.

Tysiące dzieci i nauczycieli korzystają już ze Squli

nauczycieli w Squli

uczniów grających w Squlę w szkole

szkół i przedszkoli korzystających ze Squli

Każdy uczeń ćwiczy na swoim poziomie i we właściwym tempie

W Squli każdy gracz może ustawić właściwy dla siebie poziom rozwiązywanych zadań . W kategoriach matematyka oraz język angielski znajdują się quizy adaptacyjne, których trudność automatycznie dopasuje się do możliwości ucznia. Dzięki temu, każde dziecko ćwiczy na indywidualnie dobranym poziomie, a nauka pozostaje zabawą!

Załóż darmowe konto nauczyciela w Squli

  • W prosty sposób utwórz jedną lub więcej klas.
  • Dodaj uczniów do klasy. Poziom ich kont zostanie automatycznie ustawiony jako klasa, której użyłeś po rejestracji. Będziesz mógł samodzielnie go zmienić.
  • Każdy uczeń otrzyma automatycznie utworzone dane do logowania. Dane te będą widoczne na Twoim koncie nauczyciela.
  • Masz wgląd w osiągnięcia i raporty każdego z uczniów osobno.

Uzupełnij dane:

Rejestracja jest możliwa tylko ze szkolnym adresem e-mail. Nie posiadasz takiego adresu? Wyślij wiadomość na adres info@squla.pl i podaj swoje imię, nazwisko oraz nazwę i adres szkoły, w której pracujesz.
Numer RSPO Twojej szkoły możesz znaleźć pod tym linkiem.

Klikając "Zapisz się" potwierdzasz, że akceptujesz postanowienia naszej polityki prywatności i regulamin dla nauczycieli.

Materiały do pobrania

Sprawdź, które materiały możesz wykorzystać podczas swoich lekcji i pobierz je tutaj!

Masz jakieś pytania?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie poniżej? Sprawdź nasze FAQ

Numer RSPO Twojej szkoły jest niezbędny do rejestracji jako nauczyciel. Nie znasz tego numeru? Sprawdź tutaj!
Nie udało Ci się go znaleźć? Wyślij wiadomość z dokładnymi danymi adresowymi szkoły, w której uczysz, na adres: info@squla.pl, a odeślemy Ci dane potrzebne do rejestracji.
Uwaga! W związku z ogromnym zainteresowaniem naszą ofertą, czas oczekiwania na odpowiedź może wydłużyć się do 5 dni roboczych.

Aby stworzyć klasę należy kliknąć przycisk Dodaj nową klasę. 
W następnym kroku będziesz mógł nadać utworzonej grupie nazwę, a klikając przycisk Dodaj, ukończysz proces. 
Możesz założyć dowolną liczbę klas.

Aby dodać ucznia do swojej grupy, kliknij wybraną klasę. Potem wybierz opcję Dodaj ucznia i wpisz imię dzieckaGotowe!
Kiedy tylko nowy uczeń zostanie dodany do klasy, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z nazwą użytkownika oraz hasłem dla tego dziecka. Pamiętaj, aby te dane dobrze przechowywać. Jeśli chciałbyś dodać do klasy kilkoro dzieci jednocześnie, wystarczy, że podczas wprowadzania informacji o uczniu klikniesz zdanie: Utwórz konta dla większej liczby uczniów. W ten sposób stworzysz jednocześnie dowolną ilość kont. Dane do logowania dla każdego z nich prześlemy na Twój adres e-mail.

Po zalogowaniu się na swoje konto nauczycielskie możesz kliknąć przycisk Zagraj w Squlę i rozwiązywać nasze misje do woli. Jako nauczyciel masz nieograniczony czasowo dostęp do naszej platformy.
Jeśli szukasz inspiracji podczas planowania kolejnej lekcji koniecznie sprawdź nasze pomysły na wykorzystanie Squli w trakcie zajęć. Poniżej kilka z nich:
1. Pomysły na gry zespołowe.
2. Pomysły na gry indywidualne.
3. Pomysły na turnieje klasowe.
4. Dodatkowe materiały.

W przypadku kont szkolnych, nie ma możliwości poproszenia o przypomnienie hasła za pośrednictwem naszego formularza. Natomiast Ty, jako nauczyciel, możesz je z łatwością odnaleźć po zalogowaniu się na swoje konto. W zakładce Moje klasy kliknij wybraną klasę a następnie wybierz opcję Wyświetl nazwy użytkowników i hasła. W ten sposób zyskasz wgląd we wszystkie dane Twoich uczniów. Twój uczeń chce zmienić swoją nazwę użytkownika albo hasło? Możesz to zrobić, edytując jego profil. Oto jak tego dokonasz:
Kliknij wybraną klasę
Kliknij imię ucznia, którego dane chcesz zmienić
Kliknij przycisk Profil
Po wybraniu opcji Edytuj profil, hasło (jak również użytkownika) będzie można zmienić. Aby zapisać zmiany kliknij Zapisz. Gotowe!
Pamiętaj: dodałeś do swojej klasy prywatne konto któregoś z Twoich uczniów? W tym wypadku nie możesz edytować hasła dziecka. W polu hasło wyświetli się natomiast informacja o braku hasła. Zmiany w profilu takiego ucznia może wprowadzić tylko jego rodzic.

Artykuły dla nauczycieli