Image

SZKOLENIE Z EKSPERTEM:
„Nie taki diabeł straszny…”, czyli jak wspierać dziecko w powrocie do szkoły po pandemiiO szkoleniu

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z Przemysławem Staroń i Martą Młyńską, z którego dowiedzą się Państwo m.in: jak wrócić do rytmu codziennego chodzenia do szkoły, jak zadbać o dobrostan dziecka, jego emocje, motywacje i relacje z innymi.

   

Ekspert

Przemysław Staroń – psycholog, nauczyciel, trener, wykładowca. Autor książki “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020. Jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl.

 

Marta Młyńska – trenerka, coach, szkoleniowiec, metodyczka, edukatorka, nauczycielka dyplomowana. Wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018. Laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, egzaminator maturalny, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi.

OBEJRZYJ SZKOLENIE!

„Nie taki diabeł straszny…”, czyli jak wspierać dziecko w powrocie do szkoły po pandemii
- szkolenie z Przemysławem Staroniem i Martą Młyńską

Korzyści dla uczestników i uczestniczek:

  • Dowiesz się, jak wspierać dziecko w sytuacjach zmian.
  • Poznasz inspiracje – jak wrócić do rytmu codziennego chodzenia do szkoły.
  • Otrzymasz wskazówki, jak zadbać o dobrostan swojego dziecka, jego emocje, motywację i relacje z innymi.
  • Poczujesz się zaopiekowany/zaopiekowana, a dzięki temu i Twoje dziecko/dzieci.