Image

SZKOLENIE Z EKSPERTEM:
Ścieżka rozwoju zawodowego a rzeczywisty rozwój nauczyciela

Czy w szkole da się rozwinąć skrzydła? Jak inwestować w rozwój osobisty? Co to jest rozwój osobisty, po co się rozwijać i co nam daje samorozwój?O szkoleniu

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z Martą Młyńską i Przemysławem Staroniem, z którego dowiedzą się Państwo m.in: czy w szkole da się rozwinąć skrzydła?


O co chodzi z tym rozwojem osobistym i dlaczego tyle się ostatnio o tym mówi? Czy naprawdę nie można bez tego funkcjonować?


Ekspertki i eksperci są jednogłośni i twierdzą, że warto sobie uzmysłowić, iż rozwój osobisty nie polega ciągle na przekraczaniu granic, ale na samoakceptacji, uświadamianiu sobie różnych rzeczy, swoich słabych i mocnych stron, potencjału i ograniczeń oraz budowaniu poczucia sprawstw. Jak to zrobić?

   

Ekspert

Przemysław Staroń – psycholog, trener, nauczyciel, wykładowca Autor książki “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020. Jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl.

 

Ekspert

Marta Młyńska – trenerka, coach, szkoleniowiec, metodyczka, edukatorka, nauczycielka dyplomowa Wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018. Laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, egzaminator maturalny, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi.

 

OBEJRZYJ SZKOLENIE!

„Ścieżka rozwoju zawodowego a rzeczywisty rozwój nauczyciela"
- szkolenie z Martą Młyńską i Przemysławem Staroniem

Tematyka szkolenia

  • Dowiesz się, co to jest rozwój osobisty.
  • Uświadomisz sobie, po co się rozwijać i co daje prawdziwy samorozwój.
  • Dowiesz się, jak inwestować w mądry i świadomy samorozwój.
  • Stanisz się osobą bardziej otwartą na samopoznanie i budowanie samoświadomości.