Image

SZKOLENIE Z EKSPERTEM:
Sprawdzone przepisy na edukacyjny sukces

Narzędziownik nauczyciela, czyli must have na lekcji (przydatne gadżety do pracy nauczyciela). Jak stworzyć własne pomoce dydaktyczne?O szkoleniu

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z Martą Młyńską i Przemysławem Staroniem, z którego dowiedzą się Państwo m.in: jak stworzyć własne pomoce dydaktyczne?

   

Ekspert

Przemysław Staroń – psycholog, trener, nauczyciel, wykładowca Autor książki “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020. Jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl.

 

Ekspert

Marta Młyńska – trenerka, coach, szkoleniowiec, metodyczka, edukatorka, nauczycielka dyplomowa Wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018. Laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, egzaminator maturalny, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi.

 

OBEJRZYJ SZKOLENIE!

„Sprawdzone przepisy na edukacyjny sukces."
- szkolenie z Martą Młyńską i Przemysławem Staroniem.

Tematyka szkolenia

  • Dowiesz się, jakie materiały i gadżety są niezbędne/przydatne na zajęciach z dziećmi i dlaczego.
  • Uświadomisz sobie, dlaczego tak ważne jest tworzenie własnych materiałów dydaktycznych.
  • Poszerzysz wiedzę na temat tego, jak tworzyć własne pomoce dydaktyczne.
  • Poznasz nowe narzędzia i uświadomisz sobie, jak ważna jest postawa i nastawienia do zmiany sposobu.
  • Będziesz bardziej otwarta/otwarty i empatyczna/empatyczny oraz gotowa/gotowy do zastosowania nowych rozwiązań i narzędzi pracy.