Image

Squla w zerówce i 1 klasie!

Pierwsze, szkolne doświadczenia wpływają na relacje dziecka ze szkołą na następne lata. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie, które daje dziecku wiedzę i pewność siebie. Spraw, aby twoje dziecko pewnie wkroczyło w nowe, ekscytujące, ale i pełne wyzwań doświadczenie. Poznaj Squlę i gry edukacyjne dla zerówki.

Dlaczego Ty i Twój pierwszoklasista pokochacie Squlę?

Pewne wejście w szkolną rzeczywistość

Pewne wejście w szkolną rzeczywistość

Korzystaj z kursów dla zerówki i pierwszej klasy, aby przygotować się do pierwszych zajęć w szkole.

Bez nudy

Bez nudy

Quizy Squla to zawsze połączenie nauki i zabawy,dzięki temu nawet najmłodsze dzieci chętnie sięgają do naszej platformy.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Squla jest dostępna jako aplikacja mobilna. Możesz ławo zachęcić dziecko do grania w Squlę na tablecie lub komórce.

Motywacja i nagroda

Motywacja i nagroda

Jako rodzic możesz ustawić dziecku cel tak, aby regularnie i z motywacją dążyć do osiągnięcia założonych wyników. Zebrane za wykonane zadania monety, można wymienić w naszym sklepie na awatary i prezenty do pobrania.

 
 

Przedmioty dla 1 klasy i zerówki

Spójrz, tak wygląda Squla dla maluchów

3 powody, dla których Squla działa

Image 1

Graj na komputerze, tablecie lub telefonie

Z jednym kontem możesz logować się na dowolnym urządzeniu.

Image 1

Ćwicz na swoim poziomie

Sam zmieniaj poziom rozwiązywanych zadań. Dzięki temu nauka pozostaje zabawą!

Image 1

Tworzona przez ekspertów w edukacji

Wszystkie quizy edukacyjne są tworzone przez nauczycieli oraz specjalistów od gier online.

Twoje dziecko może grać w Squlę już dziś!

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc

Masz jakieś pytania?

Nie znalazłeś odpowiedzi tutaj? Sprawdź nasze FAQ

Oczywiście! Oferujemy naszym użytkownikom możliwość korzystania z aplikacji dostępnej zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS.
Uwaga! Przed zakupem abonamentu proponujemy pobranie aplikacji w celu sprawdzenia czy działa ona prawidłowo na Twoim urządzeniu.

Zbliża się początek kolejnego roku szkolnego i chcesz zmienić poziom zadań rozwiązywanych w Squli? A może musisz zrobić szybką powtórkę materiału z poprzedniej klasy? Nie ma najmniejszego problemu! W Squli możesz bowiem w prosty sposób zmienić poziom rozwiązywanych zadań. Jak to zrobić? Kliknij mały trójkącik obok Twojego awatara i wybierz klasę, która Cię interesuje. Kliknij i gotowe!
Grasz w Squlę za pośrednictwem aplikacji? W takim razie musisz kliknąć ikonkę Twojego awatara, która znajduje się w dole ekranu.

Wykorzystaj swoje konto rodzicielskie jako narzędzie do dopingowania dziecka podczas nauki!
Kontroluj postępy dziecka dzięki cotygodniowym raportom
Dopasuj poziom rozwiązywanych przez dziecko zadań do jego potrzeb
Zachęcaj swoje dziecko do nauki przy pomocy motywujących wiadomości
Ustawiaj cele i nagradzaj dziecko za ich osiągnięcie
Poprzez swoje konto rodzicielskie możesz zarządzać abonamentem dziecka, sprawdzić kiedy kończy się jego ważność, przedłużyć lub zakończyć subskrypcję. Tam możesz również założyć dodatkowe konto ze zniżką rodzinną. Jeśli zapomniałeś swojej nazwy użytkownika, możesz poprosić o jej przypomnienie tutaj.
Jeśli zapomniałeś swojego hasła, tutaj możesz poprosić o jego przypomnienie.

W Squli możesz ustawić cel dla swojego dziecka. Wystarczy, że zalogujesz się na konto rodzica i wybierzesz opcję Ustaw cel.
W tym miejscu możesz zdecydować, ile minut Twoje dziecko powinno poświęcić na grę w Squlę. Cel można ustawić zarówno wskazując konkretny przedmiot, jak i pozwalając dziecku rozwiązywać dowolne misje w Squli.
Opcja Ustaw cel jest bardzo pomocna w przypadku dziecka, które ma trudności, z którymś z przedmiotów szkolnych. Wystarczy, że ustanowisz dla niego cel, aby grał w dany przedmiot przez wskazany przez Ciebie czas. Być może warto zaproponować miłą nagrodę jeśli uda mu się osiągnąć ustanowiony przez Ciebie cel? Wspólne wyjście do kina czy na pizzę może stanowić dodatkową zachętę.

Nie mamy w naszej ofercie próbnego członkostwa na miesiąc. Niemniej jednak, możesz przetestować Squlę kupując ofertę roczną. Otrzymujesz wtedy możliwość rezygnacji w ciągu pierwszych 30 dni od zakupu. Jeśli w tym czasie zdecydujesz, że Squla nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz wysłać nam wiadomość z rezygnacją. Zamkniemy wtedy Twoje konto i zwrócimy Ci opłatę za nie.
Uwaga! Aby skorzystać z przysługującej Ci gwarancji konieczny jest kontakt mailowy.
Innym sposobem na przetestowanie Squli jest wybranie opcji Demo na naszej stronie głównej. Zostaniesz przekierowany na stronę z przykładowymi zadaniami dla każdej z klas. Możesz sprawdzić czy forma gier i zabaw jaką oferujemy odpowiada Tobie i Twoim dzieciom.

Artykuły dla dzieci z przedszkola i zerówki