“Sprawdzone przepisy na edukacyjny sukces” – szkolenie

Przemysław Staroń

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia z Martą Młyńską i Przemysławem Staroniem, podczas którego dowiedzą się Państwo m.in: jak stworzyć własne pomoce dydaktyczne?OBEJRZYJ SZKOLENIE!

„Sprawdzone przepisy na edukacyjny sukces"
- szkolenie z Martą Młyńską i Przemysławem Staroniem


O szkoleniu

Czasem nie uświadamiamy sobie rzeczy najbardziej fundamentalnych. Niektórzy z nas, nauczycielek i nauczycieli, trenerek i trenerów i wszystkich eduzapaleńców, aby zmotywować grupę do działania, zrealizować cele zajęć i wyrazić siebie, potrzebują wielu narzędzi dydaktycznych i gadżetów. Inni kochają minimalizm i posiłkują się kilkoma sprawdzonymi metodami i narzędziami.  To całkowicie wystarcza im do szczęścia i zrealizowania zamierzonych celów edukacyjnych oraz wprawienia uczestników swoich zajęć w stan flow.

A jakby tak iść za grupą i dopasować do niej styl, metody i formy pracy? Jakby tak mieć narzędziowy must have nauczyciela?


Tematyka szkolenia:

  • Dowiesz się, jakie materiały i gadżety są niezbędne/przydatne na zajęciach z dziećmi i dlaczego.
  • Uświadomisz sobie, dlaczego tak ważne jest tworzenie własnych materiałów dydaktycznych.
  • Poszerzysz wiedzę na temat tego, jak tworzyć własne pomoce dydaktyczne.
  • Poznasz nowe narzędzia i uświadomisz sobie, jak ważna jest postawa i nastawienia do zmiany sposobu.
  • Będziesz bardziej otwarta/otwarty i empatyczna/empatyczny oraz gotowa/gotowy do zastosowania nowych rozwiązań i narzędzi pracy.

Ekspert

Przemysław Staroń – psycholog, trener, nauczyciel, wykładowca
Autor książki “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020. Jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl.

Ekspert

Marta Młyńska – trenerka, coach, szkoleniowiec, metodyczka, edukatorka, nauczycielka dyplomowa
Wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018. Laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, egzaminator maturalny, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi.

Shop

Z jednym kontem graj na komputerze i w aplikacji.

Już od 12,50 zł /miesiąc