W jaki sposób Squla motywuje dzieci do nauki?

Ryanne

 

W Squli wiemy, jak ważna jest motywacja dziecka do nauki. Oto 10 powodów, dla których dzieci chętniej uczą się ze Squlą!

1. Każdy wygrywa

W Squli każde dziecko jest zwycięzcą! Małe sukcesy i duże sukcesy – wszystkie nagradzamy punktami i monetami!

2. Prawdziwe nagrody

Zdobyte monety dzieci mogą wymieniać na prawdziwe prezenty w naszym Sklepiku! Piórniki Squli lub eKarty prezentowe od Empiku.

3. Konkursy

Dzieci uwielbiają konkursy ze Squlkiem w roli głównej, które można śledzić na naszym Facebooku. Zawsze mamy do rozdania atrakcyjne nagrody!

4. Pojedynek z przyjacielem

Gra w pojedynkę daje dzieciom wiele frajdy, ale rywalizacja z przyjacielem to jest dopiero świetna zabawa! Dzieci mogą grać razem ze swoim rodzeństwem, kolegami i koleżankami z klasy, a nawet z mamą lub tatą. Rywalizacja, zabawa oraz nauka w jednym!

5. Gryplan

Każdego miesiąca rodzice mogą wydrukować Gryplan Squli i powiesić go w widocznym miejscu, na przykład na lodówce, aby dzieci zaznaczały w kalendarzu dni, w których grały w Squlę. To dodatkowa motywacja do dalszej gry i nauki.

6. Zmiana poziomu

W Squli w bardzo prosty i szybki sposób można zmienić poziom zadań. Dzięki temu dzieci nie zniechęcą się zbyt trudnym poziomem pytań ani nie będą się nudzić, kiedy zadania będą dla nich zbyt proste.

7. Duży wybór

Squla oferuje ponad 26 000 zadań ze wszystkich przedmiotów! Dzieci mogą rozwiązywać quizy oraz misje z przedmiotów, które lubią oraz z tych, które sprawiają im większe trudności. Każdego dnia dodajemy nowe zadania zgodne z podstawą programową MEN!

8. Atrakcyjna grafika

Kolorowa i przyjazna grafika została stworzona na wzór holenderskiej Squli, która sukcesywnie od 2010 roku podbija tamtejszy rynek edukacji i obecnie jest w Holandii jedną z najbardziej popularnych platform do nauki w domu (ponad 100 000 abonamentów!).

9. Kontrola wyników

Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji rodzice mają dostęp 24/7 do postępów dzieci w Squli plus mogą wysyłać im pochwały za osiągane wyniki lub dopingować je do dalszej pracy!

10. Squla to radość z nauki!

I najważniejsze – w Squli wierzymy, że nauka nie musi być nudna! Może być również świetną zabawą. Jak? To proste! Squla wykorzystuje naturalny pęd dzieci do zdobywania wiedzy i ich ciekawość do poznawania świata, dzięki czemu grając w nasze gry lub rozwiązując misje dzieci błyskawicznie przyswajają nowy materiał!

Shop

Tylko teraz aż 60 zł zniżki na abonament roczny!

Już od 12,50 zł /miesiąc